- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Może nie być wody. Nawet do końca maja

Uwaga mieszkańcy gminy Potok Górny. Od środy (18 maja), aż do końca miesiąca, w kilku miejscowościach mogą wystąpić problemy z dostępem do wody w kranach. Przynajmniej w dzień. - Przerwy w dostawie wody spowodowane będą modernizacją sieci wodociągowej - przekazują urzędnicy. Gdzie będą największe problemy?

- Reklama -

Zakład Gospodarki Komunalnej w Potoku Górnym uprzejmie informuje, że w miejscowościach: Lipiny Dolne, Lipiny Górne-Lewki, Lipiny Górne-Borowina, Jasiennik Stary, Kolonia Malennik w dniach od 18.05.2022 r. do 31.05.2022 r. (z wyłączeniem sobót i niedziel) w godzinach 7:30 do 15:00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody. Przerwy w dostawie wody spowodowane będą modernizacją sieci wodociągowej.
Po przeczytaniu ogłoszenia prosimy o poinformowanie sąsiadów.
Za wszelkie utrudnienia w korzystaniu z sieci wodociągowej przepraszamy.

 

- Reklama -

- Reklama -

2 Komentarze
 1. Michał mówi

  Zaczeło sie. Najpierw problemy z dostepem do wody pitnej. Czym spowodowane. Modernizacja sieci? Jaka modernizacja?? No jaka??
  Sieć wodociagowa po połaczeniu stała sie niewydolna. Pompy nie daja rady utrzymac cisnienia na linii.
  Ale o tym było wiadomo przed połączeniem wodociagów. I co??
  No cóz kto by sie przejmował ludzmi którzy nic nie potrafia ani myslec ani przewidywac. Tak to juz jest. Nasza władza nie przejmuje sie mieszkancami bo i po co. Najwazniejsza jest władza i jej utrzymanie. Reszta to pikuś.

 2. Ja mówi

  Straszne….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.