- Reklama -

- Reklama -

Motocykliści nie żyją (Aktualizacja)

- Reklama -

Wczoraj w godzinach wieczornych na trasie Biłgoraj–Frampol doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginęło dwóch młodych mieszkańców Biłgoraja w wieku 22 i 24-lat. Obaj jechali motocyklem. W miejscowości Gromada doszło do czołowego zderzenia motocykla z peugeotem kierowanym przez 24-letnią kobietę. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letnia kobieta z gminy Potok Górny kierując peugeotem jechała od strony Biłgoraja w stronę Lublina. W miejscowości Gromada chciała skręcić na stację paliw. Z naprzeciwka na motorze m-ki Suzuki jechało dwóch młodych mężczyzn 22-latek i 24-latek obaj z Biłgoraja. Doszło do zderzenia czołowego pojazdów skutkiem czego 22-latek pomimo podejmowanych prób reanimacji w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu, a jego 24-letni kolega zmarł w szpitalu. Kobieta była trzeźwa, nie odniosła poważnych obrażeń. Policja pod nadzorem prokuratury bada wszystkie okoliczności zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni i naszych umiejętności. Kierowco pamiętaj masz tylko jedno życie nie zostawiaj go na drodze i nie odbieraj go innym.

urząd MArszałkowski projekt

JK

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.