- Reklama -

- Reklama -

Moto Serce Biłgoraja po raz drugi zaprasza do Biszczy!

18 sierpnia (niedziela) od godz.10.00 nad Zalewem Biszcza-Żary odbędzie się Charytatywny Spot Fanów Motoryzacji. Będzie to otwarte spotkanie zmotoryzowanych miłośników pojazdów.

Organizatorami tej imprezy jest nieformalna grupa Moto Serce Biłgoraja, Pirates of Roads oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Biszczy. Natomiast patronat honorowy nad wydarzeniem objął Zbigniew Pyczko, Wójt Gminy Biszcza. – Ta edycja naszego spotkania jest połączona z akcją charytatywną. Będziemy zbierać pieniądze na leczenie dwuletniego Frania z Biłgoraja. Chłopiec choruje na spastyczne czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe. Chcemy wesprzeć finansowo jego rodziców w kosztownej codziennej rehabilitacji, którą chłopiec musi przechodzić, aby móc w przyszłości lepiej funkcjonować – mówi jeden ze współorganizatorów Łukasz Dyjach, przedstawiciel nieformalnej grupy Moto Serce Biłgoraja.

W trakcie imprezy zaplanowane są również rodzinne konkursy sportowe dla uczestników i okolicznych mieszkańców. Można będzie obejrzeć zabytkowe i nowoczesne pojazdy, powymieniać się wspólnymi doświadczeniami w zakresie stylistyki aut i mechaniki.

- Reklama -

Poza tym zaplanowany jest pokaz udzielania pierwszej pomocy wraz z rozcinaniem auta, który przeprowadzi Ochotnicza Straż Pożarna z Biszczy. Dodatkowo odbędą się koncerty zespołów rockowych.

– Zachęcam wszystkich, którzy są zmotoryzowani i zechcieliby włączyć się do wspólnej zabawy. Razem możemy wesprzeć chorego Frania. Podczas imprezy nie zabraknie dobrej muzyki i miłej atmosfery – dodaje  Łukasz Dyjach.

*

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.