- Reklama -

- Reklama -

Mieszkanka Józefowa dachowała

Zbyt duża prędkość niedostosowana do panujących warunków drogowych była prawdopodobnie przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w m. Wywłoczka. 39-letnia kierująca pojazdem m. Rover na łuku drogi wpadła w poślizg, wjechała do przydrożnego rowu doprowadzając do dachowania pojazdu. Apelujemy o bezpieczną jazdę.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15.00 w miejscowości Wywołczka na terenie gminy Zwierzyniec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 39-letnia mieszkanka gminy Józefów kierując samochodem marki Rover nagle na łuku drogi wpadła w poślizg zjeżdżając do przydrożnego rowu i doprowadzając do dachowania pojazdu.

Kierująca ze zdarzenia wyszła bez obrażeń, jednak jadąca z nią 37-letnia pasażerka, również mieszkanka gminy Józefów, wymagała przeprowadzenia szczegółowych badań w warunkach szpitalnych. Została wiec przewieziona do placówki służby zdrowia. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że 39-letnia kierująca była trzeźwa.

Do zdarzenia doszło w czasie, gdy padał śnieg, na drodze zalegało błoto pośniegowe.

Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Pamiętajmy, aby dostosować prędkość i styl jazdy do mokrej i niejednokrotnie śliskiej nawierzchni. Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo, zachowajmy rozwagę i zdejmijmy nogę z gazu.

- Reklama -

4 Komentarze
 1. ja mówi

  samochód na 100% wyląduje na ul. motorowej , bo tam moeszka taki pan co wszystko wywala na szrot

  1. Heniek z poczty mówi

   Znaczy wyrzuca za płot bo tam jest szrot? 😉

 2. Ja mówi

  Z samochodu to sie uciesza na motorowej jest tam taki pan co wszystko wypiernicza na szrot

 3. Monika mówi

  Droga redakcjo pisząc artykuł należałoby się zapoznać z dokładnymi faktami!!! To zdarzenie miało miejsce na trasie Zwierzyniec-Panasówka, a nie w miejscowiści Wywłoczka.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.