- Reklama -

- Reklama -

Mężczyzna walczy o życie. Pijany kierowca dalej cieszy się wolnością

Rodzina mężczyzny poszkodowanego w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę prosi o pomoc. Córka Dominika, prowadzi zbiórkę na portalu zrzutka.pl i tu można wpłacać środki na leczenie i rehabilitację sparaliżowanego mężczyzny. Do wypadku doszło w maju na trasie Babice-Łukowa. Pijany kierowca Franciszek K., nadal cieszy się wolnością...

- Reklama -

W maju tego roku, 73- latek prowadził auto pod wpływem alkoholu i najechał na tył jadącego przed nim ciągnika. 66-letnia pasażerka zmarła w szpitalu. Kierowca ciągnika, 55 letni mężczyzna jest sparaliżowany i walczy o życie. Mieszkaniec gminy Łukowa przez dwa tygodnie był w śpiączce farmakologicznej. Uszkodzenia mózgu nie pozwalają na to aby mógł mówić , ruszać oczami rękoma czy nogami. Jest potrzebna długa i zarazem kosztowna rehabilitacja . Rodzina jest zszokowana tym co się stało:  – Pijany kierowca nie kontaktował się z nami i nie oferował żadnej pomocy. Nie mamy żadnego kontaktu ze sprawcą wypadku od dnia wypadku czyli dwa miesiące – przekazali nam bliscy poszkodowanego.

Tymczasem Franciszek K. od 13 maja nadal cieszy się wolnością.

 

Opis zrzutki

Cześć wszystkim, nie myślałam że kiedykolwiek będę musiała o to prosić, ale teraz proszę. Proszę o pomoc na leczenie i rehabilitację mojego taty! Dnia 13.05.2022 roku został poszkodowany w wypadku przez pijanego kierowcę . W ciężkim stanie został przetransportowany LPR do szpitala w Rzeszowie . Dwa tygodnie od wypadku był w śpiączce farmakologicznej obudził się jednak uszkodzenia mózgu nie pozwalają na to aby mógł mówić , ruszać oczami rękoma czy nogami. Jest potrzebna długa i zarazem kosztowna rehabilitacja . Bardzo byśmy chcieli aby znów był z nami w domu i mógł się jeszcze cieszyć z życia. Dziękuję wszystkim za każdą wpłaconą złotówkę  – pisze Dominika.

- Reklama -

Na razie udało się zebrać ponad 28 tysięcy złotych. Celem jest 150 tysięcy. Blisko 370 życzliwych osób odpowiedziało na apel. Zachęcamy wszystkich do przekazania nawet drobnej sumy.

Więcej o sprawie już we wtorek, w papierowym wydaniu „Nowej Gazety Biłgorajskiej”.

link do zrzutki

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Tomek mówi

    Niech sprawcą płaci. W końcu to jego wina!

  2. Oburzony mówi

    Zamiast przekazywać pieniądze na kaucję za pijaka, rodzina powinna je dać na rehabilitację w niczym niewinnego poszkodowanego. Sprawcą powinien ponieść najsurowsze konsekwencje swojego postępowania a nie jak gdyby nigdy nic cieszyć się wolnością

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.