- Reklama -

- Reklama -

Mamo, kocham cię!

Piotrek Kwiatkowski 

Moja mama ma na imię Edyta. Ma brązowe oczy i czarne włosy. Kupuje mi bardzo dużo fajnych rzeczy. Ostatnio dostałem taki zestaw policyjny z pistoletami. Moja mama sprząta mój pokój i gotuje mi różne smaczne rzeczy. Piecze najlepszą pizzę i robi najlepsze na świecie hamburgery.

Wojtek Mazur

Moja mama jest ładna. Ma na imię Małgosia. Ma blond włosy. Kupuje mi klocki Lego i jak wstanę, to zawsze robi mi ciepłą herbatkę. Lubimy razem gotować. Pomagam mojej mamie, podaję jej różne rzeczy. Najlepiej wychodzą nam frytki z keczupem. Raz razem z mamą zrobiliśmy pyszny torcik na moje urodziny. 

Ewa Lipiec

Moja mama ma na imię Iwonka. Kocham ją, bo się mną opiekuje. Sprząta mój pokój i kupuje dla mnie różne rzeczy, też zabawki. Razem pieczemy różne ciasta. Chodzimy razem z moją mamą na spacery. Mama też odprowadza mnie codziennie do przedszkola.

Julka Obszańska 

Moja mama jest po prostu fajna. Jest też bardzo miła. Moja mama bardzo mi pomaga, na przykład kiedy mam coś pisać w zeszycie. Czyta mi też bajki na dobranoc. Razem lubimy piec ciasta i gotować zupy. Chodzimy razem po zakupy. Pomagam mamie rozpakowywać zakupy. 

- Reklama -

Marcel Kaproń

Moja mama ma brązowe włosy i niebieskie oczy. Jest średniego wzrostu. Opiekuje się mną i moim bratem Miłoszem. Kocham moja mamę najbardziej na świecie. Chodzimy razem po zakupy do różnych sklepów. Pomagam jej robić kotlety na obiad. Zawsze, jak mnie o coś prosi, to jej pomagam. 

Weronika Pluta

Moja mamusia ma czarne włosy. Ma na imię Ania. Kupuje mi różne zabawki. Moja mama się mną opiekuje. Dużo sprząta i gotuje. Czyta też mi bajki przed snem na dobranoc. Moja ulubiona to taka, która opowiada o przygodach niedźwiadka. Bardzo lubię spędzać czas z moją mamą. Bardzo ją kocham.

Jaś Gębala

Moja mama jest fajna i miła. Bardzo dużo się uśmiecha. Ma na imię Agnieszka. Chodzimy razem na spacery, rozmawiamy i dużo się razem bawimy. Razem też gotujemy. Ja kroję warzywa. Najlepiej wychodzi nam rosół. Uwielbiam rosół. Nigdy bym nie zamienił mamy na inną. 

Kasia Kazimierowicz 

Moja mama ma na imię Marta i jest super. Robi najpyszniejsze zapiekanki pod słońcem. Mama ścieli moje łóżko i zawsze mnie całuje na dobranoc. Czyta też mi bajki na dobranoc. Moja mama ma długie blond, kręcone włosy i niebieskie oczy. Jest najpiękniejszą mamą. Bardzo ją kocham. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.