Młodzież zapobiega pożarom

23 marca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju przeprowadzono eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Najlepsi zakwalifikowali się do zmagań wojewódzkich.

  W turnieju wzięło udział 41 finalistów wyłonionych w ramach eliminacji miejsko-gminnych. Podczas powiatowych zmagań wyłoniono trzech zwycięzców w poszczególnych kategoriach, którzy będą reprezentować nasz powiat w wojewódzkich zmaganiach.  

W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła Oliwia Kotuła ze Szkoły Podstawowej w Łukowej. Wśród gimnazjalistów najlepszy okazał się Bartłomiej Pisklak z Gimnazjum w Aleksandrowie, a wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych Tomasz Micyk z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Wręczenia dyplomów i nagród rzeczowych ufundowanych przez samorząd Powiat Biłgorajski, Bezpieczny Powiat Biłgorajski i Państwową Straż Pożarną dokonali etatowy członek Zarządu Powiatu Jarosław Lipiec, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Biłgoraju st. bryg. w st. spocz. Mieczysław Skura oraz wiceprezes Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Biłgorajski Aleksander Bełżek.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.