- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Liga młodych mówców (Film)

W sobotę w jednym z biłgorajskich hoteli odbyła się już kolejna edycja ligi NGOs. Jest to projekt skierowany do młodzieży, chętnej uczyć się nowych rzeczy.

- Reklama -

Galeria zdjęć:

Liga NGOs to innowacyjny program, którego celem jest rozwój, upowszechnianie i promowanie wartości społeczeństwa obywatelskiego.
Zajęcia są prowadzone przez liderów organizacji społecznych, polityków, influencerów oraz ekspertów wspierających działalność trzeciego sektora.

– Miałem przyjemność uczestniczyć w akademii Ligi NGOs. Jest to ogólnopolski program dla młodych działaczy społecznych – młodzieży, która angażuje się w różnego rodzaju projekty społeczne i cieszę się, że tego typu projekt miał miejsce tutaj w Biłgoraju – mówi Marcin Romanowski, wiceminister sprawiedliwości.

- Reklama -

Biłgorajska edycja została zorganizowana w hotelu „Do Do”, znajdującym się na ulicy Krzeszowskiej, i wzięło w nim udział ponad dwadzieścia młodych osób w przedziale wiekowym 18-25 lat.

– Podczas szkolenia można było nabyć wiele bardzo pożytecznej wiedzy, która nie tylko przyda się podczas przemówień, ale również w kontaktach z innymi ludźmi – zauważa Hubert Mucha, uczestnik ligi NGOs. – Warto było wziąć udział w szkoleniu – dodaje.

Tematyka zajęć obejmowała m.in.:

  • fundraising,
  • zarządzanie organizacją
  • PR i komunikacja
  • prawne aspekty NGO
  • wystąpienia publiczne
  • leadership

Program jest bezpłatny, organizatorzy pokrywają koszty noclegu oraz wyżywienia

- Reklama -

Zostaw odpowiedź