- Reklama -

- Reklama -

Kupili nowy, sprzedają stary

Władze Starostwa Powiatowego w Biłgoraju sprzedają samochód osobowy Skodę Superb. Chętni do zakupu muszą wziąć udział w pisemnym przetargu.

- Reklama -

Kilka tygodni temu informowaliśmy o zakupie nowego samochodu na potrzeby Starostwa Powiatowego w Biłgoraju. Wówczas władze powiatu przekonywały, że nowy pojazd był konieczny, ponieważ stary był już wysłużony. Jak informował wówczas Grzegorz Winnicki, rzecznik w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju, dotychczasowy pojazd wielokrotnie odmówił posłuszeństwa. Stąd zakup nowego pojazdu o wartości 106 tys. zł.

O sprawie pisaliśmy tutaj:STAROSTWO KUPIŁO SAMOCHÓD

- Reklama -

Teraz władze starostwa postanowiły sprzedać pojazd z 2007 roku. Skoda Superb z silnikiem 1,8 z 2007 roku ma na liczniku przejechanych blisko 369 tys. kilometrów. Cena wywoławcza pojazdu to 5 tys. zł. Skąd wynika taka cena? Z ekspertyzy rzeczoznawcy. Stwierdził on m.in. nierównomierną pracę silnika w zakresie wolnych i wysokich obrotów. W nadwoziu pojazdu stwierdzono uszkodzenia i braki.

Osoby chętne do zakupu pojazdu swoje oferty mogą składać do 17 czerwca. Szczegóły dostępne tutaj: OFERTA SPRZEDAŻY POJAZDU

 

- Reklama -

6 Komentarze
 1. Kris mówi

  Powinni oddac dla najbiedniejszej z rodzin a nie jeszcze złomami handlować

 2. KURwizja mówi

  Luuuudzie!!!! Co to jest? To jakaś ustawka z tymi autami!!! Czy ktoś kiedyś widział p. Starostę jak był przywożony na różne uroczystości? Napewno to nie było to auto które teraz pokazują do sprzedania. Kupili nowe bo chcieli kupić a argument że byli do tego zmuszeni przez zły stan techniczny starej skody, to tylko po to żeby ” wierni” p. Starosty zobaczyli jacy to nasi włodarze są biedni. Aaahhhh… jak długo będziemy pozwalać na żeby władza traktowała nas jak prostaczków którym wszystko można wcisnąć. Zresztą jak kiedyś powiedział J. Kurski… ” CIEMNY NARÓD WSZYSTKO KUPI”. I co?!?!? Miał rację a MY dalej bijmy brawo i wynośmy na ołtarze tych którzy doją nas i żerują na naszym ciężko zarobionym pieniądzu

 3. John mówi

  Przeglad techniczny trudno by zrobic tej skodzie mysle ze ostatni kurs na Motorowa do firmy Glen powinien miec ten samochod.Jesli chodzi o nowy to wypasiona Dacia byla by ok na te trudne czasy .Bezpieczna i nie kluje w oczy.

 4. Janusz mówi

  Za 2 tysiące i biere dzisiaj jeszcze

 5. Pamela mówi

  Daje 499zl i dzisiaj zabieram

 6. Głosik mówi

  Czyli chcą upchać złom. 5000 pln i drugie tyle na naprawę…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.