- Reklama -

Konferencja Biłgoraj Niebieski dla Autyzmu

Żłobek i Przedszkole Integracyjne "BAMBINI" zaprasza na kolejną konferencję edukacyjną poświęconą tematyce zaburzeń ze spektrum autyzmu.

  Tegoroczna konferencja będzie dwudniowa. Odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia w Biłgorajskim Centrum Kultury. Organizowana jest w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Autyzmu.

Pierwszego dnia konferencji (w piątek) emitowany będzie film "Życie animowane". Początek o godz. 13.00. Sobota to cykl konferencji.

 

- Reklama -

Pomysłodawcami i organizatorami konferencji jest dyrekcja i pracownicy Żłobka i Przedszkola Integracyjnego "BAMBINI". Na konferencję zaproszeni są znani specjaliści z dziedziny autyzmu i zespołu Aspergera, którzy swoją osobą gwarantują wysoką jakość merytoryczną prezentowanej wiedzy. W konferencji przewidziane są panele wspólne dla wszystkich uczestników oraz panele dla różnych grup odbiorców – rodziców oraz nauczycieli i terapeutów.

Konferencja jest ogólnodostępna oraz bezpłatna dla wszystkich osób zainteresowanych.  

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Kuratora Oświaty w Lublinie. 

 

 

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.