- Reklama -

Jacek Piskorski kandydatem na burmistrza Biłgoraja

Jacek Piskorski to kandydat na burmistrza Biłgoraja z KWW Biłgoraj XXI. Swoją kandydaturę przedstawił on oficjalnie w środę, 5 września, w otoczeniu kandydatów na radnych do Rady Miasta.

Jak podkreśla Jacek Piskorski, komitet Biłgoraj XXI jest komitetem obywatelskim, który nie jest związany z żadną partią polityczną. Jak podkreśla Jacek Piskorski, zdecydował się na kandydowanie ponieważ spotkał się z wieloma opiniami na temat innej wizji funkcjonowania Urzędu Miasta. – Ważne są dla nas sprawy miasta. Wiele osób nie jest zadowolonych z tego co się dzieje oraz z tego jak funkcjonują jednostki podległe miastu – mówił.

Kandydat na burmistrza zachęcał do współpracy oraz zapewnił, że o swoim programie będzie informował na bieżąco.

 

 

 

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Bilgorajanin mówi

  Kandydat Szeliga najwłaściwszym kandydatem na Burmistrza!!!

 2. Andrzej Dymany mówi

  Leszczu co ty tam robisz? I skad sie tam wzial Włodek Zientarski? Galgana nie widze.

 3. Małgorzata mówi

  Pan Szeliga jest bardzo dobrym i Czy ktoś ma do odsprzedania taniej niż nowa kołderkę obciążeniowa dla dziecka? człowiekiem. Wspiera i pomaga wielu chorym i biednym dzieciom. A inni kandydaci niestety NIE. W Biłgoraju muszą nastąpić zmiany po 16 latach wreszcie na lepsze – czas na Burmistrza Szeligę!!!

  1. Ger mówi

   Przestan sie błaźnić bo jesteś żałosny.

 4. gabi mówi

  Jestem za wami. Fajni, konkretni ludzie. Ja i moja rodzina jest za

 5. Mieszkaniec mówi

  „Wiele osób nie jest zadowolonych z tego co się dzieje” – ale kuźwa konkretna wypowiedź… i tak bym cię wolał od szeligi ale bez jaj, Janusz jest super burmistrzem i wygra ponownie.

  1. jado mówi

   100/100 , a szaligowcy mogą oklejać swoimi chamskimi plakatami cały Biłgoraj wzdłuż i wszerz,wszak to ich pasja . Wygra i tak obecny burmistrz.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.