- Reklama -

- Reklama -

I Cross Bojarski

- Reklama -

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju oraz Rada Osiedla ,,Bojary” zapraszają na I Cross Bojarski czyli Rekreacyjny Bieg Mikołajkowy, który odbędzie się w sobotę, 10 grudnia 2016 roku.

Program imprezy:

toyota Yaris

13:30 – Zbiórka na Placu Wolności

13:45 – Bieg Mikołajkowy – (Plac Wolności – Zalew Bojary)

14:30 – I Cross Bojarski – 5 km – Zalew Bojary

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Dla każdego uczestnika Crossu pamiątkowy medal. Wśród wszystkich startujących losowanie nagród plus niespodzianka. Na zakończenie wspólne ognisko.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej, trzeciej edycji Biegu Mikołajkowego. Poprzednie akcje cieszyły się sporą popularnością wśród lokalnych biegaczy i były niezwykle ciepło odbierane przez mieszkańców. Tegoroczna, trzecia już edycja wprowadza spore zmiany. Dzięki wsparciu rady osiedla Bojary i OSiR chcemy przygotować bieg dla wszystkich, nie tylko regularnie biegających, ale i dla dzieci, rodzin czy dla osób, które dopiero myślą o rozpoczęciu przygody z bieganiem.

Bieg Mikołajkowy odbędzie się 10 grudnia (w sobotę). Zapisy do biegu i start o godzinie 13.30 pod Urzędem Miasta.

Będzie to luźny bieg ulicą Moniuszki nad Zalew Bojary, gdzie przy ognisku i kiełbaskach będą dodatkowe zabawy ruchowe i losowanie nagród. Towarzyszyć nam będzie najprawdziwszy święty Mikołaj z workiem prezentów, oraz sympatycy dwóch kółek – Rowerowe Roztocze. Mamy również małą niespodziankę.

Dla tych, którzy już nieco biegają i startują w biegach ulicznych i przełajowych, mamy nowość – wyścig po lesie – I Cross Bojarski. Trasa biegu wiedzie ścieżkami leśnymi, dystans to 5 km. Dla każdego uczestnika, który ukończy bieg, mamy ręcznie robione pamiątkowe medale. Nagrodzimy również najszybszych zawodników.

Zachęcamy mieszkańców Biłgoraja i okolic do uczestnictwa w biegu. Mile widziane będą gadżety mikołajowe!

Zapraszamy!

Biłgoraj Biega

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.