- Reklama -

- Reklama -

Głosuj na siłownie w Biszczy i Turobinie!

Rok 2016 był dla Nestlé szczególny, firma świętowała 150-lecie istnienia marki i z tej okazji zaprosiła wszystkich Polaków do wyjątkowej akcji Nestlé Porusza Polskę – wielkiego poruszenia z Nestlé. Jej cel był prosty – aktywizacja Polaków i zachęcenie ich do prowadzenia zdrowego trybu życia. Zorganizowano więc konkurs dla gmin, w którym do wygrania było 16 siłowni plenerowych. Proste zasady, atrakcyjne nagrody, a przede wszystkim niesamowite zaangażowanie mieszkańców sprawiły, że się udało! W konkursie oddano bardzo dużo głosów, a w zwycięskich gminach już stoją siłownie plenerowe – gotowe, by każdy, kto ma ochotę, mógł pracować nad swoją formą i kondycją fizyczną! Właśnie ruszyła II edycja konkursu. Ma ona także na celu, by przede wszystkim coraz więcej Polaków wybierało aktywność fizyczną i namawiało do tego swoich bliskich, sąsiadów i znajomych!

Jest o co walczyć. Nagrodą w konkursie jest siłownia zewnętrzna składająca się z czterech podwójnych urządzeń: biegacz + orbitrek, rower + jeździec, surfer + twister, drabinka + podciąg nóg, jednego pojedynczego urządzenia: wioślarz, tablicy z regulaminem siłowni wraz z projektem zagospodarowania terenu i montażem.

- Reklama -

W konkursie wystartowały też nasze gminy, a konkretnie Biszcza i Turobin. W Turobinie przewidywana lokalizacja siłowni zewnętrznej planowana jest w centrum miejscowości, tak by urządzenia do ćwiczeń dostępne były dla wszystkich mieszkańców 24 godziny na dobę. W Biszczy projektowana siłownia zewnętrzna zlokalizowana byłaby nad zalewem Biszcza-Żary.

Nestlé wybuduje siłownie w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów, dlatego warto codziennie odwiedzać stronę nestleporusza.pl  i głosować na siłownię w swojej okolicy! Szczęściu trzeba pomóc… Głosowanie trwa do 30 czerwca br.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.