- Reklama -

- Reklama -

Głosuj na obywatelskie projekty!

Wykaz zadań zgłoszonych do budżetu obywatelskiego Gminy Miasto Biłgoraj na 2017 rok, które przeszły pozytywną weryfikację i zostaną poddane pod głosowanie mieszkańców. Głosować można będzie od 15 lutego do 15 marca 2017 roku za pomocą specjalnych kart w Urzędzie Miasta. Kwota przeznaczona na br. to 150 tys. zł.

1.  Siłownia zewnętrzna zalew Bojary

Zgłoszenie wpłynęło od mieszkańców Osiedla Bojary. Lokalizacja: zalew Bojary, teren należący do miasta, administrowany przez OSiR. Zadanie obejmuje: montaż urządzeń fitness o różnym stopniu trudności oraz  trampoliny ziemnej przy zalewie Bojary. Szacowany koszt  zadania – 99 800 zł.

 

2. Modernizacja boiska przy ul. Bagiennej w Biłgoraju

Zgłoszenie wpłynęło od mieszkańców z terenu całego miasta. Lokalizacja: ul. Bagienna obok placu zabaw i łącznika ul. Bagiennej z ul. Targową. Zadanie obejmuje: wykonanie nowej, bezpiecznej nawierzchni boiska, zamontowanie urządzeń do gry w piłkę siatkową i koszykową oraz jego ogrodzenie. Dodatkowo wyposażenie w ławki i stojaki na rowery. Szacunkowy koszt zadania – 145 000 zł.

 

3. Bezpieczne i nowoczesne stojaki rowerowe w Biłgoraju

- Reklama -

Zgłoszenie wpłynęło od mieszkańców z terenu całego miasta. Lokalizacja: teren całego miasta – 24 punkty. Zadanie obejmuje: ustawienie w najbardziej popularnych miejscach publicznych stojaków rowerowych typu „U” zestawów po 6 rowerów i po 2 rowery. Szacunkowy koszt zadania – 84 550 zł.

 

4. Budowa i modernizacja kortów tenisowych. Zgłoszenie wpłynęło od mieszkańców z terenu całego miasta. Lokalizacja: OSiR Biłgoraj. Zadanie obejmuje: modernizację dwóch istniejących kortów (wymiana starych piłkochwytów i wykonanie oświetlenia) oraz budowę jednego nowego kortu działka nr 70/1,71/1 ark.28 na terenie OSiR. Szacowany koszt zadania – 98 000 zł.

 

Jeden z projektów zgłoszonych w ramach budżetu obywatelskiego:

Takie profesjonalne atlasy treningowe mogą być przy Zalewie w Biłgoraju. To zależy od Ciebie 🙂 Głosowanie zaczynamy 15 lutego.Budżet Obywatelski Zagłosuj na PROJEKT nr 1

Opublikowany przez Małgorzata Wróbel 13 lutego 2017

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.