- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Erasmus po raz kolejny w Woli Różanieckiej!

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowa Agencja Programu Erasmus+ poinformowała, że projekt pt. "The New Heroes of Europe" złożony w ramach sektora Edukacja Szkolna został zatwierdzony do realizacji. W dwuletnim projekcie będą brały udział dzieci z młodszego przedziału wiekowego, a szkoła współpracować będzie z takimi krajami jak Bułgaria, Rumunia, Włochy, Francja i Cypr.

- Reklama -

To już kolejny projekt realizowany przez szkołę w Woli Różanieckiej. W 2016 roku placówka brała już udział w programie Erasmus+. Projekt pod hasłem "Nowe doświadczenie – nowe możliwości" trwał 14 miesięcy. Szkoły partnerskie, z którymi placówka podjęła współpracę, znajdowały się w Czechach i Słowenii, natomiast ośrodek doskonalenia zawodowego na Malcie. Nad projektem pracowały nauczycielki: Dominika Postrzech-Mazurek, która jest koordynatorem projektu, oraz Grażyna Chamot.

Wówczas nauczyciele wyjechali do partnerskiej placówki w Czechach. Organizacją przyjmującą była szkoła podstawowa w Chomutovie i jej dyrektor Miloslav Hons. Następnie wzięli udział w kursie na Malcie. Była też podróż do Szkoły Podstawowej w Słowenii. Całkowity koszt projektu został sfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.