- Reklama -

- Reklama -

Efekt „rozrywki” na groblach w Biłgoraju

Zobaczcie jak wyglądają właśnie groble nad zalewem w Biłgoraju. Zdjęcia dostaliśmy od zbulwersowanego mieszkańca: - Zobaczyłem na grobli nad zalewem zniszczoną trawę przez jakiegoś rajdowca na motorze, przesyłam fotografie, które pokażą ten wandalizm i komplety brak kultury i wyobraźni - pisze Darek.

- Reklama -

–  Miło jest uprawiać sport, ale jest do tego odpowiednie miejsce, tylko pomyśleć trzeba gdzie takie znaleźć. A gdzie jest fajnie pojeździć na motorze terenowym, jak ktoś ma ochotę sobie poszaleć?
W lesie jest zakaz, bo zwierząt płoszyć nie można, po ulicy też nie bardzo, bo mandat można zapłacić za niebezpieczną jazdę. To może nad zalewem w Biłgoraju i to centralnie po grobli. Dużo miejsca, nikt nie widzi, można pozrywać zieloną trawkę, bo po co ma być ładnie na wiosnę, przecież w czasie wakacji, kiedy przyjadą goście z daleka nad nasz Zalew, aby, rozłożyć sobie kocyk i zobaczą zrytą przez motor trawę, to co sobie pomyślą o tym miejscu – pisze Darek.

-Przesyłam fotki z wczorajszej wyprawy. Zobaczyłem na grobli nad zalewem zniszczoną trawę przez jakiegoś rajdowca na motorze. Zobaczcie ten wandalizm i brak kultury dla miejsca jakim jest zalew w Biłgoraju, który przecież ma służyć wszystkim mieszkańcom – przekazuje mieszkaniec Biłgoraja. 

- Reklama -

Nawet nie ma co komentować. Ocenę pozostawiamy Wam.

 

 

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.