AGD

- Reklama -

- Reklama -

Rodzinna tragedia w okolicach Biłgoraja

Wczoraj wieczorem wyniku działań poszukiwawczych policjanci z Biłgoraja w kompleksie leśnym odnaleźli ciała dwóch osób, 37- letniego mężczyzny i 3 letniej dziewczynki. Wcześniej mężczyzna wraz z córką wyjechał samochodem z miejsca zamieszkania i po wielu godzinach nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. W sprawie wszczęte zostało śledztwo nadzorowane przez Prokuraturę Okręgową w Zamościu.

- Reklama -

Wczoraj około godziny 15:30 zostaliśmy powiadomieni o zaginięciu 37 letniego mężczyzny i 3 letniej dziewczynki. Z relacji bliskich wynikało, że ojciec wraz córką około godziny 10:00 wyjechał samochodem z miejsca zamieszkania, nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Natychmiast wszczęto poszukiwania i ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy. W poszukiwaniach uczestniczyli policjanci, strażacy z PSP i OSP, którzy dysponowali dronem z kamerą termowizyjną i quadami.

W wyniku podjętych działań około godziny 19:00 w lesie na drodze szutrowej pomiędzy miejscowościami Dąbrowica – Ciosmy odnaleziony został samochód 37 – latka. Niestety w toku dalszych czynności w niedalekiej odległości od pojazdu policjanci ujawnili ciała 37- latka i 3 letniej dziewczynki. Osoby te nie dawały oznak życia.

- Reklama -

Do późnych godzin nocnych na miejscu tragedii pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

W rodzinie nie odnotowano interwencji policyjnych związanych z przemocą. Bliskim zapewniona została pomoc psychologa.  Decyzją prokuratora ciała zostały zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych.

W sprawie wszczęte zostało śledztwo, które nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Zamościu.

 

fot: OSP Dereźnia

 

- Reklama -

5 Komentarze
 1. obserwator mówi

  Wielki dramat, kolejne dziecko ofiarą dzieciobójstwa. Podobno ten mężczyzna miał problemy psychiczne, takie osoby ( zwykle bardzo niebezpieczne)powinny być izolowane, przebywać w szpitalu psychiatrycznym a nie na wolności. Podobno miał zatargi z prawem, media podawały, że kiedyś coś ukradł z kościoła.

 2. Anonim mówi

  przestańcie o tym cały czas mówić to bezczelne i hamskie

 3. Olek mówi

  wiadomo skąd pochodzili ?

  1. pmsh mówi

   pesel tez chcesz?
   to jest rodzinna tragedia, ludzie dajcie spokoj.
   wscibskie spoleczenstwo!

  2. Gdu mówi

   z Biłgoraja

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.