karczma na woli_wesela

- Reklama -

- Reklama -

Czy placówka poczty powróci do Tereszpola?

- Reklama -

„W imieniu mieszkańców gminy Tereszpol zwracam się do Pana Premiera o przywrócenie placówki Poczty Polskiej w gminie Tereszpol. Jej brak jest dużym problem i utrudnieniem dla mieszkańców gminy. 

Nazywam się Kazimierz Oleszczak. Mam 73 lata, jestem już 18 lat radnym Rady Gminy Tereszpol. W 2014 roku gościł Pan w naszej gminie. Wówczas bardzo ucieszyłem się, słysząc słowa Pana Premiera odnośnie tego, że rząd polski, władza, nie powinna likwidować administracji lokalnej – szkół, posterunków policji, placówek poczty itp. Widzę jak co chwilę listonosze zmieniają. Jest to złe dla naszej lokalnej społeczności, szczególnie ludzi starszych. To oni w listonoszu pokładają duże zaufanie. Dla nas listonosz był osobą zaufania publicznego. Teraz co chwilę słyszymy o tym, że starsi ludzi są różnymi metodami okradani. 

- Reklama -

Mając na uwadze powyższe argumenty i wypowiedziane przez Pana Premiera Piotra Glińskiego słowa na terenie gminy Tereszpol jesienią 2014 roku, serdeczne prosimy, żeby w gminie przywrócono placówkę Poczty Polskiej. 

Nadmieniam, że poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości w naszej gminie jest jedno z najwyższych w powiecie biłgorajskim. Natomiast powiat biłgorajski ma największe poparcie dla tej partii w całym okręgu numer 7 (Chełm). Bardzo proszę potraktować moją sprawę poważne i priorytetowo.”

Kazimierz Oleszczak
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Europy Środkowowschodniej

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.