- Reklama -

- Reklama -

Co z nowymi boiskami w Biłgoraju? (zdjęcia)

Trwają prace przy kompleksie boisk Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Do końca września 2023 roku wykonawca ma czas, by zakończyć prace na terenie kompleksu boisk przy ZSBiO w Biłgoraju - informuje Starostwo Powiatowe.

- Reklama -

Szczegółowy zakres rzeczowy robót przewidzianych do wykonania obejmuje prace budowlano – instalacyjne, w tym roboty rozbiórkowe i demontażowe; przebudowę i rozbudowę boiska do piłki nożnej o nawierzchni z trawy syntetycznej; przebudowę i rozbudowę bieżni lekkoatletycznej okólnej 4-torowej oraz prostej 100 m 6-torowej o nawierzchni poliuretanowej oraz budowę boiska wielofunkcyjnego w zakolu bieżni o nawierzchni poliuretanowej.
Ma powstać także siłownia zewnętrzna; dwie skocznie do skoku w dal i trójskoku wraz z rozbiegiem o nawierzchni poliuretanowej, a także rzutnia do pchnięcia kulą oraz boiska do siatkówki plażowej.
Samorząd powiatu biłgorajskiego na realizację tej inwestycji pozyskał środki zewnętrzne z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Wartość robót budowlanych to 10 744 665 zł brutto.

- Reklama -

Prace już się rozpoczęły.

 

info/foto: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.