- Reklama -

„Biegam bo lubię” – ruszyły bezpłatne zajęcia na stadionie

 

Głównym celem zajęć jest zachęcanie mieszkańców do uprawiania sportu, a tym samym dbania o zdrowie i kondycję fizyczną. W zajęciach uczestniczyć mogą osoby w każdym wieku niezależnie od wytrenowania, także te, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem.

Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 19.00. Można na nich nie tylko ćwiczyć, ale też skorzystać z ciekawych porad doświadczonych instruktorów lekkoatletyki.

Pierwsze zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Trenerki Dorota Bernaś i Aleksandra Gontarz poprowadziły bardzo ciekawy trening i pokazały, że bieganie wcale nie jest nudne. Warto dodać, że każde kolejne treningi to nowa lekcja. – Bardzo się cieszymy z tak licznej frekwencji na pierwszych zajęciach. Atmosfera była przyjazna i niesamowicie pozytywna. Na początek tygodnia to idealny trening dający dużą dawkę endorfin. Zapraszamy wszystkich bez względu na poziom sportowy i wiek. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie: trening biegowy, sprawnościowy i techniczny – powiedziała po zajęciach Aleksandra Gontarz.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.