- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Anielskie śpiewanie w Obszy

Współorganizatorzy to Urząd Gminy w Obszy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Obszy.
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Obszy Bożena Bednarczuk oraz wikariusz parafii Wniebowzięcia NMP w Obszy ks. Andrzej Wąsek przywitali zebranych mieszkańców oraz przybyłych gości, powiedzieli kilka słów o sponsorach oraz zachęcali do wspólnej zabawy. Piknik prowadził pan Tadeusz Kubów.
Jako pierwsze wystąpiły Małe Aniołki, czyli obszańska schola dziecięca, następnie zebrani udali się do kościoła na Mszę świętą. Po niej rozpoczął się koncert zespołu "Solemis" z Chmielka, potem były wygłaszane świadectwa, po których scena została udostępniona Danielowi Detko, który wraz z zespołem rapował, wychodził do publiczności i zachęcał do powiedzenia 3 różnych słów, po czym bez żadnej próby i przygotowania wraz z kolegami tworzył freestyle. Spotkało się to z dużym aplauzem zebranych. Potem rozpoczął się koncert  zespołu "Mate.O". Ostatnim punktem imprezy było Nabożeństwo Uwielbienia poprowadzone przez ks. Andrzeja Wąska.
Podczas pikniku Koła Gospodyń Wiejskich z miejscowości Olchowiec i Dorbozy prezentowały stoiska kulinarne, a młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzież w Obszy zachęcała do zabawy z najmłodszymi oraz do udziału w loterii z fantami. Do wygrania były paczki podarunkowe, ufundowane przez sponsorów, i karnety do salonów fryzjerskich na terenie Obszy i Zamchu, warsztatu samochodowego w Obszy, karnet do Zagrody Sitarskiej w Biłgoraju oraz wiele innych. Nagrodą główną były rowery ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Obszy. Cały zysk z loterii został przekazany dla dzieci z Madagaskaru, gdzie pomoc organizuje pochodzący z Obszy o. Piotr Koman.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.