- Reklama -

- Reklama -

Aktywni uczniowie (FOTO)

Uczniowie kl. 2 i 3 Szkoły Podstawowej w Obszy przystąpili do ogólnopolskiego konkursu promującego zdrowie pod hasłem Zdrowo jem, więcej wiem! Poznawaliśmy zasady zdrowego odżywiania i zalety aktywności fizycznej. Celem zajęć konkursowych było uświadomienie dzieciom, jak ważne znaczenie dla naszego zdrowia mają warzywa i owoce, które powinny stanowić  istotny element diety. Efektem finalnym prac była inscenizacja na temat zdrowego odżywiania, w której dzieci brawurowo odegrały role warzyw. Punktem kulminacyjnym była prezentacja wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”.

 

- Reklama -

8 listopada 2016 roku uczniowie kl. 2 i 3 ze Szkoły Podstawowej w Obszy wzięli udział w akcji „Śniadanie daje moc!”. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami, którzy zawsze dzielnie nas wspierają, przygotowały kolorowe, przepyszne, zdrowe  kanapki i szaszłyki owocowe. Zresztą zobaczcie sami!

 

6 grudnia uczniowie Szkoły Podstawowej w Obszy zamienili się w mikołajkowe elfy. Odwiedził nas przesympatyczny Bałwanek, który wraz ze swoimi przyjaciółmi wyruszył na poszukiwanie Świętego Mikołaja. My również w tych poszukiwaniach uczestniczyliśmy. Na szczęście Święty Mikołaj znalazł się i wszystkie dzieci dostały prezenty.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.