- Reklama -

- Reklama -

Absolutorium dla burmistrza Frampola

29 czerwca we Frampolu odbyła się sesja absolutoryjna. Absolutorium to nic innego jak rozliczenie burmistrza z wykonania budżetu z roku poprzedniego i ocena końcowa za dany rok wyrażona przez radę o swoim włodarzu. Po zapoznaniu się ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Frampol za 2016 rok, opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej o tym sprawozdaniu, sprawozdaniem finansowym i stanowiskiem Komisji Rewizyjnej Rada Miejska udzieliła jednogłośnie absolutorium burmistrzowi Frampola Tadeuszowi Niedźwieckiemu.

- Reklama -

Zanim jednak radni miejscy podjęli decyzję o udzieleniu absolutorium, skarbnik gminy Tomasz Kurasiewicz  przedstawił szczegóły dotyczące realizacji budżetu za 2016 rok. Przypomniał, że wydatki zamknęły się kwotą ponad 20 mln zł. Gratulacje burmistrzowi złożył przewodniczący Wojciech Kowalik.

W swoim wystąpieniu burmistrz Tadeusz Niedźwiecki przypomniał najważniejsze ubiegłoroczne inwestycje. Znalazły się wśród nich m.in.: budowa pochylni dla niepełnosprawnych przy Ośrodku Zdrowia we Frampolu, wykonanie oświetlenia boisk przy Samorządowym Zespole Szkół, wykonanie dokumentacji na budowę ul. Łąkowej we Frampolu i wykonanie dokumentacji na budowę boiska sportowego we Frampolu. Burmistrz podziękował również radnym i pracownikom urzędu oraz jednostek gminnych za zaangażowanie i pracę.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.