- Reklama -

- Reklama -

21–letni Polonez przekazany na licytację WOŚP

Od 20 grudnia na jednej z aukcji allegro WOŚP można licytować 21 – letniego Poloneza Atu, który został przekazany na rzecz Orkiestry przez rodzinę Państwa Hasiaków z Biłgoraja.  Auto to nie lada gratka dla miłośników motoryzacji, bowiem jest w znakomitym stanie technicznym- na liczniku zaledwie 52 tys. km, garażowany, bezwypadkowy, dodatkowo wyposażony w autoalarm.

 

UWAGA : Auto jest zarejestrowane i ubezpieczone!  Jego licytacja zakończy się 3 stycznia-  https://aukcje.wosp.org.pl/fso-polonez-atu-1-6-gli-i8360182?fbclid=IwAR38g7Qi_TeDDZj1_XJBFynVVYbx6ZP-OocswBIN6bML0pruZv_EapFrpK0.

 

Jakiś  czas temu do sztabu WOŚP w Biłgorajskim Centrum Kultury zgłosił się Jarosław Hasiak z propozycją przekazania na licytację 27 Finału – Poloneza FSO Warszawa 1, 6 GLI Atu z 1997 roku. 21- letni samochód zakupiony w serwisie w Zamościu  jest do dziś w świetnym stanie technicznym. Od początku był garażowany, na liczniku ma zaledwie 51 tys. km, nigdy nie brał udziału w wypadku. Wspólną decyzją rodziny oraz szefowej biłgorajskiego sztabu WOŚP Lidii Grabowskiej postanowiono wystawić auto na platformie allegro, na której pojawiają się najciekawsze przedmioty przekazane na rzecz WOŚP.

– Uznaliśmy, że wystawienie auta na aukcji allegro będzie najlepszym rozwiązaniem, gdyż dzięki temu dotrzemy do szerszej grupy zainteresowanych przedmiotem, szczególnie do pasjonatów starszych samochodów a co się z tym wiąże zwiększy się szansa na uzyskanie większej kwoty na rzecz WOŚP- powiedziała Lidia Grabowska, szefowa biłgorajskiego sztabu WOŚP.

- Reklama -

– Jest to dla nas pamiątka rodzinna.  Nigdy nie był do sprzedania i nigdy nie byłby sprzedany. Jest to pamiątka po tacie i nie chcemy, żeby z tego został pomnik. Chcemy, żeby pieniądze z licytacji tego samochodu zostały przeznaczone na leczenie dzieci –tłumaczył Jarosław Hasiak.

Już teraz dziękuję darczyńcom za tak wspaniały gest i zachęcam innych do przekazania ciekawych rzeczy na licytacje do naszego sztabu- dodaje szefowa sztabu.

Biłgorajski sztab WOŚP zaprasza wszystkich darczyńców, którzy chcieliby przekazać przedmioty na licytacje, nie tylko te na allegro, ale także te prowadzone w dniu finałowego koncertu w BCK. Do kontaktu ze sztabem zapraszamy także firmy i osoby prywatne, które zechciałyby ufundować produkty służące do przygotowania poczęstunku dla wolontariuszy.

Link do aukcji: https://aukcje.wosp.org.pl/fso-polonez-atu-1-6-gli-i8360182?fbclid=IwAR38g7Qi_TeDDZj1_XJBFynVVYbx6ZP-OocswBIN6bML0pruZv_EapFrpK0

https://youtu.be/AEKBG7CsQlU – tutaj można zobaczy Poloneza w akcji. Film jest potwierdzeniem sprawności auta.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.