Zaginęła Teresa Bielańska – AKTUALIZACJA

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za 57 letnią Teresą Bielańską. Kobieta 7 sierpnia 2018 roku około godziny 15:00 wyszła z domu i oddaliła się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania jak i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Aktualizacja: Kobieta została odnaleziona.

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za 57 letnią Teresą Bielańską mieszkanką gminy Obsza. Kobieta 7 sierpnia 2018 roku około godziny 15:00 wyszła z domu i oddaliła się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania jak i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost około 165 cm, waga ok. 50 kg, budowa ciała wątła, oczy koloru piwnego, włosy siwe, proste, krótkie, twarz owalna, uszy średnie, przylegające, nos średni, prostolinijny, braki w uzębieniu.

Ubiór : bluza z kapturem koloru granatowego, spodnie jeansowe koloru granatowego, czapka z daszkiem koloru kremowego, buty typu „japonki” jasne

Osoby mogące posiadać informacje na temat zaginionej lub miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod numerem telefonu 84 686 82 90 lub z najbliższą jednostka Policji pod numerem 997 lub 112.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.