- Reklama -

- Reklama -

Aż trzy pożary w powiecie biłgorajskim (foto)

Aż trzy pożary w powiecie biłgorajskim. Przy ulicy Harcerskiej w Biłgoraju ogień pojawił się w budynku w kotłowni. Jak przekazują nam mieszkańcy, mężczyzna sam, przy pomocy gaśnicy samochodowej zaczął gasić pożar. Straż Pożarna musiała też interweniować w dwóch innych gminach w powiecie.

- Reklama -

– W gminie Turobin ogień pojawił się w opuszczonym budynku. Były w nim zgromadzone śmieci, które się zapaliły. To między miejscowościami Turobin i Żabno. Na szczęście budynek nie był zamieszkany i nikt nie ucierpiał. Przy ulicy Harcerskiej w Biłgoraju, byli ludzie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Zdołaliśmy opanować sytuację i ugasić pożar kotłowni. Do trzeciego pożaru doszło w Dąbrowicy (gm.Biłgoraj). Zapaliły się sadze w przewodzie kominowym, ogień nie zdążył się jednak rozprzestrzenić na budynek – przekazuje Nowej Gazecie Biłgorajskiej, PSP w Biłgoraju.

Dziękujemy za zdjęcia nadesłane przez mieszkańców. Jeśli jesteście świadkami ważnego, interesującego wydarzenia, piszcie. Albo na naszym fb, albo mailem: nowa@gazetabilgoraj.pl.

- Reklama -

O tym co dzieje się w powiecie biłgorajskim, informujemy przez całą dobę, w najlepszym lokalnym portalu. I nie tylko w godzinach pracy urzędów. Zapraszamy na:

www.gazetabilgoraj.pl

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.