- Reklama -

- Reklama -

Nieszczęście w gminie Biłgoraj. Trwa zbiórka, potrzebna każda pomoc

Ważny apel i prośba o pomoc płynie z Woli Dereźniańskiej. W pożarze, do którego doszło kilka dni temu, spłonął warsztat miejscowego strażaka i przyjaciela druhów z OSP Wola Dereźniańska. On pomagał innym, teraz sam potrzebuje pomocy. Zbiórka trwa. Tu nie chodzi o przekazywanie milionów. Każda, nawet skromna pomoc się liczy. Cel to zebranie 30-tu tysięcy złotych. Zobaczcie jak można pomóc.

- Reklama -

Do pożaru doszło w ostatni piątek w miejscowości Wola Dereźniańska  (gm.Biłgoraj). Mimo błyskawicznej reakcji straży pożarnej, wyniku pojawienia się ognia spaleniu uległ budynek garażu, który został zniszczony w 50%, zniszczony jest też sprzęt mechaniczny, który był na wyposażeniu warsztatu. Spalony warsztat samochodowy należał do jednego z druhów miejscowej jednostki OSP w Woli Dereźniańskiej.

-Jarek niejednokrotnie pomagał nam w różnych akcjach, zbiórkach, przygotowaniach do zawodów, problemach jednostki a także podczas awarii sprzętu. Stąd prośba do ludzi o dobrym sercu, o wsparcie finansowe oraz materialne na odbudowę warsztatu będącego jedynym źródłem utrzymania naszego druha i przyjaciela ! Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki, by dotarła do jak największej ilości osób. Bardzo dziękujemy – przekazują i proszą życzliwi mieszkańcy.

- Reklama -

Podajemy link do zbiórki:

zbiórka

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.