- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Dziś alarmy bombowe w Tarnogrodzie i Józefowie

To już trzeci piątek z rzędu, kiedy szkoły i instytucje publiczne w powiecie biłgorajskim odebrały wiadomość e-mailową z podłożonym ładunkiem wybuchowym.

- Reklama -

Dziś rano pracownicy Przedszkola Miejskiego w Tarnogrodzie oraz Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie zostali postawieni na baczność, gdy odebrali wiadomość na skrzynce e-mailowej o treści: „W szkole podłożono ładunek biologiczny, za chwile wybuchnie i wszyscy zginą…”

– Nie zarządzono ewakuacji, ale natychmiast na miejsce zostały wezwane wszystkie służby, tj. straż pożarna, policja, karetka, które przeszukały budynek i okazało się, że nic nie znaleziono – mówi Paweł Dec, burmistrz Tarnogrodu.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju w rozmowie z NOWą Gazetą Biłgorajską potwierdza to zdarzenie oraz informuje, że taka sama sytuacja miała dziś miejsce w Szkole Podstawowej w Józefowie.

- Reklama -

W piątek 18 września podobną wiadomość e-mailową odebrali pracownicy Starostwa Powiatowego w Biłgoraju, zarządzono wtedy ewakuację całego budynku. Pisaliśmy o tym w artykule: https://gazetabilgoraj.pl/alarm-bomowy-w-starostwie/ (kliknij tutaj)

Z kolei w piątek 25 września taka sama sytuacja powtórzyła się w kilku placówkach oświatowych w powiecie biłgorajskim. Pisaliśmy o tym w artykule: https://gazetabilgoraj.pl/alarmy-bombowe-w-4-placowkach-oswiatowych/(kliknij tutaj)

Dziś kolejny piątek i kolejne zastraszające wiadomości. Na szczęście, w żadnej z tych placówek nadesłane informacje nie potwierdziły się.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Szyszków mówi

    a że w szkole w Szyszkowie było to samo i nie w piątek, tylko na początku tego tygodnia to już nie pisaliście.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.