- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Alarm bombowy w starostwie (audio)

W piątkowy poranek do Starostwa Powiatowego w Biłgoraju wpłynął e-mail z informacją o podłożeniu ładunku wybuchowego. Bardzo szybko podjęto odpowiednie procedury. Na szczęście funkcjonariusze policji nie znaleźli żadnego ładunku.

- Reklama -

Galeria zdjęć:

18 września na elektroniczną skrzynkę pocztową Starostwa Powiatowego w Biłgoraju wpłynął e-mail z informacją o podłożeniu na jego terenie ładunku wybuchowego. Natychmiast zostały zawiadomione odpowiednie służby, a budynek ewakuowano. W sumie zostało ewakuowanych około 130 osób.

– Aktualnie funkcjonariusze policji sprawdzają teren budynku – informuje Grzegorz Winnicki, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.

- Reklama -

Jak informuje rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego, utrudnienia dla petentów nie trwały długo.

– W takiej sytuacji, gdy istnieje zagrożenie podłożeniem ładunku wybuchowego, na miejscu zostają zadysponowani funkcjonariusze Nieetatowej Grupy Rozpoznania Minersko-Pirotechnicznego, którzy sprawdzają obiekt pod kątem ładunków wybuchowych – informuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

Na szczęście w kilka godzin po otrzymaniu wiadomości o podłożeniu ładunku i ewakuacji budynku starostwa, alarm został odwołany.

Red.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Ja mówi

    Czyli pracownicy miel dzień wolny jak by nie patrzeć to trzeba odrobić w sobotę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.