- Reklama -

- Reklama -

Alarmy bombowe w 4 placówkach oświatowych

Dziś (25 września) do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju wpłynęły 4 zawiadomienia o odebraniu wiadomości związanych z podłożeniem ładunków wybuchowych w szkołach. Dokładnie tydzień temu informację taką na skrzynce e-mailowej odebrał pracownik Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.

Powiadomione służby w zagrożonych miejscach podjęły odpowiednie procedury.

– Alarmy bombowe dotyczyły kilku placówek oświatowych w powiecie biłgorajskim m.in Szkoły Podstawowej w Biszczy, Woli Różanieckiej, Majdanie Nepryskim oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Biłgoraju – informuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

- Reklama -

Obecnie przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Biłgoraju trwają czynności wykonywane przez odpowiednie służby. Na miejscu pracuje m.in. policja, jednostka Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Biłgoraju. Do zdarzenia został również wezwany zespół pogotowia ratunkowego.

Ubiegłotygodniowy alarm bombowy w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju okazał się fałszywy, ale fakt ten zakłócił na kilka godzin organizację pracy urzędników. Pisaliśmy o tym w artykule: https://gazetabilgoraj.pl/alarm-bomowy-w-starostwie/ KLIKNIJ TUTAJ).

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.