- Reklama -

- Reklama -

Zerwane dachy, powalone drzewa (zdjęcia)

W ostatnich dniach strażacy ochotnicy oraz zawodowi nie próżnują. Z całego powiatu biłgorajskiego napływają wciąż nowe zgłoszenia. W ciągu ostatnich trzech dni biłgorajscy strażacy interweniowali aż 26 razy.

- Reklama -

 

Uszkodzone dachy, powalone drzewa, zerwane linie energetyczne to skutki silnego wiatru i wichur, które szaleją w całym regionie. Wcześniej synoptycy zapowiadali drugi stopień zagrożenia. Pisaliśmy o tym w artykule pt. Będzie wiało. Jest ostrzeżenie (kliknij tutaj).
Jak informuje Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju, w ciągu ostatnich trzech dni biłgorajscy strażacy interweniowali 26 razy. W wyniku silnego wiatru zostało uszkodzonych 9 obiektów, w tym 6 mieszkalnych, a kilkanaście drzew uniemożliwiało przejazd drogami. To jeszcze nie koniec, ponieważ napływają kolejne zgłoszenia.
Do zerwania dachu doszło dziś (19 lutego) między innymi na budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Ruda Solska w gminie Biłgoraj. Interweniowała miejscowa jednostka OSP oraz OSP z Soli. Budynek ten ma smutną historię, ponieważ w lipcu minionego roku podczas remontu z dachu spadł miejscowy strażak. Niestety, poniósł śmierć na miejscu. Pisaliśmy o tym w artykule: Spadł z dachu i nie przeżył (kliknij tutaj).
urząd MArszałkowski projekt
Z kolei przy ul. Kościuszki w Biłgoraju interweniowała jednostka OSP Biłgoraj

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

*Zdjęcia nadesłane 

 

 

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.