- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Spadł z dachu i nie przeżył

Pod nadzorem prokuratury wyjaśniane są okoliczności wypadku przy pracy, do którego doszło wczoraj w gminie Biłgoraj. 45-letni mężczyzna spadł z dachu z wysokości kilku metrów. Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala Niestety, po kilku godzinach zmarł. Apelujemy o zachowanie ostrożności podczas wykonywania prac na budowie, szczególnie tych na wysokościach, a także o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas prac w gospodarstwie i rolnictwie.

- Reklama -

Do zdarzenia doszło w środę 7 lipca około godziny 14 w gminie Biłgoraj. Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku przy pracy, wskutek którego 45-letni mężczyzna spadł z dachu z wysokości kilku metrów. Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Niestety, zmarł po kilku godzinach. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności i szczegóły wypadku. Apelujemy o zachowanie ostrożności przy wykonywaniu wszelkich prac na budowie, szczególnie tych na wysokości. Pamiętajmy również o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas prac polowych.

Mulawa podziękowania

policja

mł. asp. Joanna Klimek

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Rycho Rysiński mówi

    Zamiast na policję, to powinni zadzwonić na pogotowie… 🙁

    1. nina mówi

      Pogotowie tez było.geniuszu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.