
Pozwolenia na broń idą jak świeże bułeczki (rozmowa)
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

reklama
Wiadomości Biłgorajskie[gallery size="full" bgs_gallery_type="slider" ids="616421,616423,616422,616420,616419,616418,616417,616416"]
<strong>NGB: – W jaki sposób można wstąpić do stowarzyszenia Victoria?</strong>
– Trzeba być człowiekiem praworządnym, nie być karanym. Uprzednio należy zapoznać się ze statutem stowar
reklama
NGB: – W jaki sposób można wstąpić do stowarzyszenia Victoria?
NGB: – Jakie możliwości mają członkowie stowarzyszenia?
NGB: – Czy stowarzyszenie posiada w swoich zasobach broń?
NGB: – Skąd pochodzą fundusze na utrzymanie stowarzyszenia?
NGB: – Do czego uprawnia posiadanie pozwolenia na broń w zakresie kolekcjonerskim?
NGB: – Jaki jest koszt uzyskania pozwolenia na broń kolekcjonerską?
NGB: – Czy nabyte pozwolenia są okresowe czy dożywotnie?
NGB: – Czy zanotowany jest wzrost zainteresowania nabyciem uprawnień do posiadania broni w związku z sytuacją na Ukrainie?
NGB: – W jakim wieku można uzyskać pozwolenie na posiadanie broni?
NGB: – Czy stowarzyszenie uczestniczy w wydarzeniach na terenie powiatu?
reklama
NGB: – Czy coś jeszcze chciałby Pan dodać?
NGB: – Dziękuję za rozmowę.

reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.