- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

W Józefowie zebrano prawie 50 tys. zł dla Antosia (film)

48 tysięcy 700 złotych i 14 groszy to wynik zbiórki charytatywnej prowadzonej podczas niedzielnego koncertu. Wydarzenie to odbyło się w miniony weekend na rynku w Józefowie. Dochód z tej imprezy został już przekazany rodzinie ciężko chorego Antosia Grochowicza.

- Reklama -

W niedzielę 13 lutego na rynku w centrum miasta występowały discopolowe grupy „Solaris”, „Mefis” i „Energy Girls”, Kapela „Rzemyki z Józefowa, solistka Maja Bielak z Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowej, młode wokalistki i zespół z Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu, licealistka z Józefowa Natalia Szkałuba, Kabaret PKS z Lublina oraz Przemysław Górecki z Lubaczowa, który zagrał na fletni Pana i laserowej harfie.

O chorym Antosiu Grochowiczu pisaliśmy już tutaj: https://gazetabilgoraj.pl/gwiazdy-disco-zagraja-dla-antosia-grochowicza/

- Reklama -

– To była trafiona decyzja, ponieważ frekwencja przeszła nasze oczekiwania. Zaskoczeni jesteśmy także kwotą, zebraną do puszek, ze sprzedaży ciast i lokalnych smakołyków od okolicznych kół gospodyń wiejskich oraz licytacji – podsumował inicjator koncertu ksiądz Paweł Dynaka z parafii w Józefowie.

Leczenie chłopca można wspomóc, wpłacając na konto internetowej zbiórki. Poniżej link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/antos-grochowicz (kliknij tutaj)

To nie jedyne charytatywne wydarzenie organizowane przez józefowską społeczność na czele z ks. wikariuszem Pawłem Dynaką. W październiku minionego roku zorganizowany został koncert na rzecz jednej z mieszkanek gminy Józefów. Wtedy udało się zebrać aż dwa razy wyższą sumę pieniędzy. Pisaliśmy już o tym tutaj: Zebrali ponad 100 tys. zł dla Eli (film).

red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.