- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Gwiazdy disco zagrają dla Antosia Grochowicza

W najbliższą niedzielę 13 lutego 2022 r. o godzinie 15 na rynku w Józefowie odbędzie się koncert charytatywny pn. „Razem dla Antosia”. Chłopiec choruje na nowotwór złośliwy mózgu. Czas ucieka, a szansą na jego wyleczenie jest natychmiastowy wyjazd do Centrum Terapii Protonowej w Essen. Koszt jednego cyklu terapii protonowej to ok. 300 tys. zł.

- Reklama -

Kilka słów o chłopcu…

Antoś to roczny chłopiec pochodzący z Majdanu Nepryskiego. W grudniu ubiegłego roku Antoś podczas zabawy z psem upadł, uderzając się w głowę. Badanie tomograficzne wykazało, że nie ma śladów uderzenia, lecz widoczny jest rozległy guz mózgu AT/RT w najgorszej postaci – złośliwej. Chłopiec przeszedł operację częściowego wycięcia guza, dwie implantacje zastawek oraz przyjął dwie dawki chemii. Jedyną szansą na wyleczenie Antosia jest wyjazd do specjalistycznej kliniki w Essen. Nowoczesna terapia protonowa to jedyna szansa na życie dla Antosia.

Kto zagra podczas koncertu? 

Charytatywnie na rzecz Antosia zagrają gwiazdy sceny disco polo m.in. Meffis, Solaris oraz Energy Girls. Podczas koncertu na scenie pojawią się również: Kabaret PKS, Natalia Szkałuba, Maja Bielak, Podopieczni Centrum Kultury w Zwierzyńcu, Kapela Rzemyki.

Jak można pomóc? 

- Reklama -

Organizatorzy koncertu czyli józefowska parafia oraz miejscowy oddział Caritasu chętnie przyjmą  przedmioty na licytację, ze sprzedaży których dochód trafi do rodziców chłopca. W tym celu można kontaktować się poprzez profil społecznościowy Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie.

Organizatorzy dla przybyłych gości przygotowali szereg atrakcji, które mają na celu pomoc choremu chłopcu takich jak licytacje, kiermasz, ciasta i przekąski. Grajmy razem dla Antosia! W trakcie koncertu będzie zbierana darowizna do puszek.

W imieniu rodziców chorego Antosia serdecznie zapraszamy na koncert i liczymy na Wasze wsparcie! Dla tych, którzy z różnych względów nie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu, istnieje alternatywna opcja wsparcia zbiórki pieniężnej poprzez wpłatę środków finansowych za pomocą założonej zbiórki internetowej.

Poniżej link do zbiórki:  https://www.siepomaga.pl/antos-grochowicz (kliknij tutaj)

red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.