- Reklama -

- Reklama -

Kurs stewardesy i stewarda w ZSZiO

Młodzież z klas turystycznych ZSZiO w Biłgoraju wzięła udział w kursie stewardesy i stewarda linii lotniczych. Pomogło to wielu w realizacji swojego marzenia o pracy w liniach lotniczych.

- Reklama -

Bardzo wielu młodym ludziom marzy się praca w liniach lotniczych. Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju w dniach 17-18 stycznia mieli możliwość uczestniczenia w prawdziwym kursie stewardesy i stewarda linii lotniczych.

Przyszli technicy turystyki musieli zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, z którymi na co dzień zmagają się pracownicy linii lotniczych. Doświadczenie z kursu niewątpliwe przyda im się nie tylko podczas przyszłej pracy w powietrzu, ale również przyniesie wymierne korzyści na ziemi.

Kurs prowadził Radosław Szafranowicz– Małozięć z firmy Kadry Turystyki, psycholog z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży turystycznej. To właśnie on zorganizował dla uczniów egzamin, który wszyscy zdali na 100%, co pozwoliło im otrzymać wartościowe certyfikaty, bardzo pomocne w zdobyciu wymarzonej pracy w liniach lotniczych.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.