- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Czyja będzie droga?

Trwają starania, aby uregulować stan prawny drogi znajdującej się pomiędzy regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej a Szkołą Muzyczną.

- Reklama -

26 stycznia br. do Zarządu Powiatu wpłynął wniosek dotyczący drogi dojazdowej do nieruchomości gruntowej, na której są posadowione budynki służące do realizacji zajęć dydaktyczno-dydaktycznych Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej. Chodzi o przesunięcie granicy działki obok szkoły. Radny Mirosław Późniak wnosił o podjęcie działań w celu ustanowienia granicy i przesunięcia granicy działki RCEZ od strony północnej na odcinku od ulicy Kościuszki do bramy wjazdowej na teren RCEZ, uwzględniającej zaliczenie istniejącej drogi dojazdowej wraz z chodnikiem do nieruchomości Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej. Proponował ustanowienie służebności dojazdu lub alternatywnego rozwiązania dojazdu do nieruchomości Szkoły Muzycznej I stopnia w Biłgoraju.

- Reklama -

Skąd wziął się pomysł na uregulowanie kwestii drogi? Jak podkreśla radny w budżecie powiatu widnieje zapis dotyczący wykonania dokumentacji projektowej w RCEZ-cie. Uregulowane kwestie drogi byłyby korzystne dla projektanta, który projekt wykonywałby.

Andrzej Szarlip starosta powiatu biłgorajskiego podkreśla, że Zarząd Powiatu przychyla się do wniosku złożonego przez  radnego Późniaka. – Procedury są w zaawansowanym stadium – dodaje.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.