– To był wspaniały dzień, pełen wrażeń i uśmiechów. Dziękujemy uczniom 8 klas za tak liczne odwiedziny i pamiętajcie, że na was czekamy. Mamy nadzieję, że spotkamy się z wami 1 września – poinformowali na profilu społecznościowym uczniowie ZSBiO.
Wirtualny spacer po ZSBiO (film)
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

reklama
Wiadomości Biłgorajskie[gallery size="full" bgs_gallery_type="slider" ids="618050,618049,618048,618047,618046,618045,618044,618043,618042,618041,618040,618039,618038,618036,618035"]
Dyrekcja szkoły, rada pedagogiczna oraz uczniowie przygotowali tego dnia szereg atrakcji dla odwiedzających placówkę ósmoklasistów z teren
reklama
Dla osób, które nie mogły wziąć udziału w dniach otwartych szkoły, uczniowie szkoły przygotowali filmowy spacer po placówce. Jest to także sposób na przypomnienie młodzieńczych lat dla absolwentów szkoły, którzy mogą zobaczyć, jak zmieniła się szkoła na przestrzeni lat.
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.