reklama

OSiR w Biłgoraju ma nowego dyrektora

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

OSiR w Biłgoraju ma nowego dyrektora - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Biłgorajskie<span class="x193iq5w xeuugli x13faqbe x1vvkbs x1xmvt09 x1lliihq x1s928wv xhkezso x1gmr53x x1cpjm7i x1fgarty x1943h6x xudqn12 x3x7a5m x6prxxf xvq8zen xo1l8bm xzsf02u x1yc453h" dir="auto">- Pan Bogdan Buczkowski spełnił wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze oraz w ramach postępowania ko
reklama

- Pan Bogdan Buczkowski spełnił wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze oraz w ramach postępowania konkursowego uzyskał najwyższą punktację, a także w ocenie Komisji Rekrutacyjnej wykazał się niezbędną wiedzą ogólną i merytoryczną do objęcia stanowiska Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju - informuje Urząd Miasta Biłgoraj. W ostatnich wyborach samorządowych, Buczkowski kandydował do Rady Miasta z Komitetu Wyborczego Antoniego Kucharskiego. Mandatu nie uzyskał.     foto: zdjęcie ilustracyjne (UM Biłgoraj)    

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo