- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Tanew poznała smak porażki (film)

W sobotnie popołudnie 2 kwietnia br. na stadionie w Obszy, w meczu piłkarskim 18. kolejki zamojskiej klasy okręgowej, Błękitni Obsza wygrali z klubem Tanew Majdan Stary 2:0.

- Reklama -

Niekorzystne warunki atmosferyczne nie pokrzyżowały planów w organizacji spotkania. Gospodarze prawie 3 godziny walczyli z wodą zalegającą na boisku, aby w ostateczności mogły odbyć się rozgrywki piłkarskie.

Daniel Kaczmarczyk w pojedynku z bramkarzem Tanwi trafił w słupek, natomiast z dobitką pospieszył Tomasz Stelmach i gospodarze znaleźli się na prowadzeniu. Kolejną bramkę dla klubu z Obszy zdobył Piotr Larwa. Goście natomiast trafili do siatki rywali w 74. minucie, ale Łukasz Kusiak pomógł sobie ręką i gol nie został uznany.

- Reklama -

Bramki: Stelmach (35), Larwa (57).
Błękitni: Piwowarczyk – K. Karczmarczyk, Kiełbasa, Tadra, Ł. Mazurek – Żybura – Larwa (80 Larwa), Shukailo, Stelmach (90 Farion), Kuzovliev (70 Padiasek) – D. Kaczmarczyk
Tanew: Grabias – Papierz, Ł. Kusiak, Margol, Dziura – Janda (56 Kiełbasa), T. Blicharz, Maciocha (81 Kniaź), Raduj, K. Blicharz (78 Olszewski) – A. Kusiak.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Obsza mówi

    Porażką było też zachowanie kibiców z Majdanu. Nie ma słów w języku cywilizowanych ludzi żeby to określić, powiedziałbym bydło ale nie chcę zwierząt obrażać!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.