- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Szukasz spokoju i relaksu? Odwiedź Gajówkę na Roztoczu

Oaza luksusu i miejsce inspiracji w leśnym zaciszu, jest na wyciągnięcie ręki. "Gajówka na Roztoczu" zaprasza na odpoczynek w otoczeniu przyrody. Jest naprawdę komfortowo i ... nie ma sąsiadów.

- Reklama -

 

Grzegorz Wróbel

Roztocze, jest znane ze swojej dzikiej urody i unikalnej przyrody. Dlatego tu turyści szukają spokoju i harmonii z naturą. W sercu tego malowniczego regionu jest Gajówka na Roztoczu, która stała się nie tylko oazą luksusu, ale także miejscem pełnym wspomnień i inspiracji.

Gajówka na Roztoczu to nie tylko wyjątkowe miejsce w lesie, to także miejsce związane z historią i rodzinnymi wspomnieniami. Projektantem i wykonawcą tego charakterystycznego domku jak i jego otoczenia jest mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski Sylwester Kukiełka.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

– To miejsce jest również związane z moim tatą, który był leśniczym Nadleśnictwa Tomaszów Lubelski. Właśnie tutaj w otoczeniu natury spędziliśmy wiele wspólnych chwil. To miejsce stało się dla mnie pamiątką, w której wspomnienia ojca wciąż są żywe. Tworząc je, chciałem uczcić jego pamięć. Połączyłem tutaj naturę i przyrodę z miejscem relaksu i odprężenia – podkreśla Sylwester Kukiełka, właściciel Gajówki na Roztoczu

Wyjątkowość tego domku polega na tym, że jest on położony z daleka od zgiełku cywilizacji, bez sąsiedztwa. Gajówka na Roztoczu oferuje cztery klimatyczne pokoje, kominek w rustykalnym stylu ozdobiony trofeami poroży jeleni. Ale to nie wszystko. Ten domek to również oaza rozrywki i relaksu. Na zewnątrz znajduje się duży basen otoczony bujną zielenią oraz jacuzzi, gdzie można odpocząć  i delektować się pięknem otaczającej przyrody. Gajówka to także miejsce, w którym wspomnienia i inspiracje splatają się w jedno. To doskonały przykład tego, że piękno przyrody i miłość do rodziny mogą być źródłem inspiracji i spokoju w naszym życiu.

Aby zarezerwować pobyt w tym urokliwym miejscu zadzwoń pod numer 732 999 399, Gajówka na Roztoczu, Święcie, 22-680 Lubycza Królewska. 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.