- Reklama -

Wpadli do rowu i uciekli. Szuka ich policja

W czwartkowe popołudnie doszło do zdarzenia drogowego na zakręcie w Biszczy. Prawdopodobnie część pasażerów samochodu wraz z kierowcą uciekła z miejsca kolizji.

18 czerwca około godziny 13.30 samochód osobowy marki Opel wpadł do rowu na zakręcie w Biszczy. Kierowca pojazdu pochodził z województwa podkarpackiego.

Jak opowiadają świadkowie zdarzenia, gdy pojazd marki Opel wpadł do rowu, dwóch młodych mężczyzn i jedna dziewczyna przesiedli się do drugiego pojazdu marki Mazda. Wszyscy odjechali z miejsca zdarzenia. Numer rejestracyjny mazdy zaczynał się literami RLE.

Teraz są oni poszukiwani przez policję. Za ucieczkę z miejsca zdarzenia grożą im bardzo surowe konsekwencje.

- Reklama -

– 21-letni kierowca samochodu osobowego marki Opel miał w wydychanym powietrzu ponad dwa promile alkoholu – informuje Agnieszka Pintal z biłgorajskiej policji.

Z relacji świadków wynika również, że jeden z pasażerów, nie mając zapiętych pasów bezpieczeństwa, uderzył głową w szybę podczas zdarzenia, co spowodowało rozległe obrażenia głowy.

Mieszkańcy tamtej okolicy już od dłuższego czasu skarżą się na niebezpieczny zakręt. W 2020 roku doszło już na nim do 5 kolizji drogowych. Nie przyniosło to jednak pożądanych reakcji ze strony gminy.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Głosik mówi

    Czyli co i jak? W samochodzie został kierowca i pasażer bo jakoś tak dziwnie napisane jest.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.