Ekogarden

- Reklama -

Tylko pół godziny szukali zaginionego mężczyzny

W czwartkowy poranek doszło do zaginięcia 67-letniego mężczyzny z gminy Tereszpol. W akcji poszukiwawczej uczestniczyli nie tylko funkcjonariusze, ale również okoliczni mieszkańcy. Na szczęście dzięki ich zaangażowaniu w poszukiwania udało się odnaleźć mężczyznę w niespełna 30 minut od rozpoczęcia działań.

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 67-letniego mieszkańca gminy Tereszpol, którego Informację o zaginięciu przekazała policjantom opiekunka mężczyzny 2 lipca około godziny 9. Wynikało z niej, że schorowany mężczyzna we wczesnych godzinach rannych opuścił dom i udał się w nieznanym kierunku.

– Natychmiast we wskazany rejon skierowani zostali policjanci, którzy rozpoczęli poszukiwania. Do mundurowych dołączyli okoliczni mieszkańcy i sąsiedzi – informuje mł. asp. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji. – Serdecznie dziękujemy mieszkańcom gminy, którzy zaangażowali się w poszukiwania – dodaje.

- Reklama -

Ze względu na stan zdrowia mężczyzny zachodziła obawa o jego zdrowie i życie. Tylko dzięki zaangażowaniu wszystkich i współpracy wspólne działania zakończyły się odnalezieniem 67-latka w niespełna 30 minut od rozpoczęcia poszukiwań. Mężczyzna został przekazany opiekunce, nie wymagał pomocy medycznej.

~Kuliński Michał

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.