- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Oto nowi piłkarze Olimpiakosu Tarnogród

Żarty się kończą, Olimpiakos Tarnogród dalej "ciśnie" z transferami. Oby tylko przełożyły się na lepsze wyniki, niż w ostatnim sezonie, czego oczywiście szczerze życzymy. Ale do rzeczy. Poznajcie kolejnych piłkarzy, którzy wzmocnią drużynę z naszego powiatu, grającą w klasie okręgowej.

- Reklama -

Do Tarnogrodu powraca Łukasz Karpik. To zawodnik, który w ostatnim sezonie występował na boiskach klasy A, w barwach Tarpana Korchów.

Grzegorz Wróbel

Kolejnym transferem Olimpiakosu jest ofensywny pomocnik Paweł Wiciejowski. Paweł w ostatnim sezonie grał w Orkanie Bełżec, którego jest wychowankiem. Występował również w Igrosie Krasnobród, Cosmosie Józefów, Huczwie Tyszowce i Tomasovii Tomaszów Lubelski:

-Paweł w naszych barwach rozegrał sparing z Błękitnymi Obsza. W tym spotkaniu pokazał się z bardzo dobrej strony strzelając bramkę i notując asystę – przekazuje Olimpiakos.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Kolejny sezon w Olimpiakosie spędzi Maciej Kruk. Dołączył do zespołu rok temu na zasadzie transferu czasowego z JKS Jarosław. Po rocznym wypożyczeniu Olimpiakos definitywnie pozyskał bocznego obrońcę.  Maciek w poprzednim sezonie zagrał we wszystkich 30 spotkaniach. Rozegrał najwięcej minut w naszym zespole, zanotował dwie asysty oraz jedną bramkę.

Do drużyny Olimpiakosu z wypożyczenia wracają też: Grzegorz Cios z Relaxu Księżpol oraz Łukasz Ziomek z LKS Dąb Kosina.

W Tarnogrodzie jest też nowy bramkarz. To Dawid Szponar, który przenosi się do Olimpiakosu na zasadzie transferu czasowego z Tarpana Korchów. Nowy zawodnik zagrał w meczu pucharowym z Victorią Łukowa oraz w sparingu z Błękitnymi Obsza.

 

foto: Olimpiakos Tarnogród (Adam Szymanik – Fotografia z pasją)

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.