Nagrodzeni w konkursie „Co spalamy, to wdychamy”

Dziś w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju odbyło się wręczenie nagród laureatom oraz wyróżnionym w konkursie plastycznym „Co spalamy, to wdychamy”.

Organizatorem konkursu był Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Biłgoraju. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 18 lat. Dziś odbyło się podsumowanie oraz wręczenie nagród, którego dokonał wicestarosta biłgorajski Tomasz Rogala.  

Konkurs pn. „Co spalamy, to wdychamy” zrealizowany został w związku z prowadzoną działalnością edukacyjną, informacyjną i promocyjną w dziedzinie ochrony środowiska, w ramach programu „Powiat biłgorajski w zgodzie z naturą. Bądź EKO na co dzień”, opracowanego w Wydziale Ochrony Środowiska i Leśnictwa Starostwa Powiatowego  w Biłgoraju. Komisji konkursowa uznała, że spośród wszystkich otrzymanych zgłoszeń prace wymienionych poniżej osób najbardziej spełniały wymagane oczekiwania. 

Laureatami konkursu w I kategorii wiekowej (11-14 lat) zostali: 

I miejsce – Wiktoria Mazurek, uczennica Zespołu Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
w Tereszpolu-Zaorendzie, opiekun Joanna Wszoła 

II miejsce – Karina Gozdecka, uczennica  Zespołu Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
w Tereszpolu-Zaorendzie, opiekun -Joanna Wszoła. 

III miejsce – Oliwia Myszkowiak, uczennica Szkoły Podstawowej im. Marii Curie Skłodowskiej
w Tarnogrodzie, opiekun Urszula Fedec

Laureatami konkursu w II kategorii wiekowej (15-18 lat) zostali: 

I miejsce – Agnieszka Ćmiel, uczennica Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, opiekun Mariola Sokołowska-Kaczor

II miejsce – Alicja Portka, wychowanka Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, opiekun Anna Świca.

III miejsce – Maciej Malec, wychowanek Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, opiekun Mariola Sokołowska-Kaczor

 

Zdecydowana większość nadesłanych prac prezentowała wysoki poziom artystyczny, dlatego komisja konkursowa przyznała dodatkowe wyróżnienia. 

Wyróżnienia w I kategorii wiekowej otrzymali: 

  • Otylia Antolak, uczennica Szkoły Podstawowej im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie, opiekun Urszula Fedec
  • Magdalena Adamek, uczennica Szkoły Podstawowej im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym, opiekun Anna Osuch
  • Agata Karolczak, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, opiekun Beata Wesołowska
  • Oliwia Sprężyna, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, opiekun Pani Beata Wesołowska
  • Amelia Senczynawychowanka Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, opiekun Irena Oręziak-Kupczak
  • Weronika Pawloswychowanka Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, opiekun Irena Oręziak-Kupczak
  • Marta Zdunekuczennica Szkoły Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Babicach, opiekun Alina Kras

Wyróżnienia w II kategorii wiekowej otrzymali:

  • Wiktoria Torbauczennica Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, opiekun Mariola Sokołowska-Kaczor
  • Aleksandra Okońwychowanka Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, opiekun Irena Oręziak-Kupczak

Wszystkim nagrodzonym oraz wyróżnionym gratulujemy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.