- Reklama -

- Reklama -

Myślę, czuję, nie morduję!

Niżej podpisane organizacje przedstawiają swoje stanowisko na temat ostatnich wydarzeń, które mają miejsce w Biłgoraju oraz w Polsce.

Do Biłgoraja zawitała cywilizacja śmierci – hordy aborcjonistek na ulicach, cmentarze zamknięte, kondukty pogrzebowe zabronione.

Komu zależy, aby nas na siebie napuścić i doprowadzić do zadłużenia i upadku państwa? Obecnie dług Polski wynosi ponad 1,2 bln zł, a deficyt w tym roku ok. 300 mld zł.

Na nielegalnych marszach feministek leciały butelki szklane, petardy i race w stronę świątyń, miejsc pamięci i ich obrońców. Uszkodzono 100 kościołów katolickich. Gdy 2 lata temu wybito szybę w gdańskiej synagodze, przepraszał Żydów za antysemityzm prezydent A. Duda, biskup kat. i prezydent P. Adamowicz, a w obecności mediów odsłaniano wstawioną szybę. Dlaczego teraz nikt nie przeprasza? Nawet z ośrodków władzy słychać głosy o wyrozumiałości dla niszczenia.

Dziś atakowana jest szczególnie wiara katolicka, która sprzeciwia się gender, LGBT i zabijaniu dzieci poczętych, według relatywistów nazywa się to aborcją, skrobanką, usuwaniem, przerywaniem. Trzeba przypomnieć wszystkim “niby-katolikom”, że taki grzech powoduje ekskomunikę.

Nawet niektórzy w Kościele zapomnieli, że na kobietę w ciąży mówiło się “w stanie błogosławionym”. Teraz wielu paniom i politykom ten stan ciąży na umyśle.

Sądziliśmy, że w okresie covidowego zagrożenia wszyscy będą traktowani jednakowo przez służby porządkowe. Policja pilnowała srogo prawa tylko podczas demonstracji rolników, sprzeciwiających się bolszewickiej ochronie zwierząt, i przedsiębiorców broniących się przed zamykaniem firm.

Policja używała gazu i przemocy fizycznej. Mnóstwo osób zatrzymano i ukarano, a księdza katolickiego za brak maseczek u wiernych w kaplicy, ciągniono z nabożeństwa w ornacie po schodach do radiowozu.

W dniach 28 i 31 października 2020 r. odbyły się ulicami Biłgoraja marsze genderowej rewolucji pod osłoną i pilotażem policji, w ilości ok. 300 uczestników, pomimo zarządzeń, że nie można gromadzić się powyżej 5 osób. W Biłgoraju już od kilku miesięcy nie może iść ulicami Procesja Różańcowa za Ojczyznę, bo to ma stanowić wielkie zagrożenie z różańcami w ręku. Nie stanowiły natomiast zagrożenia bezpieczeństwa epidemicznego i wychowawczego zachowania i transparenty aborcjonistek o następującej treści, które mogliśmy podczas marszów przeczytać. Cytujemy:

Myślę, czuję, decyduję”,  “Moje ciało, mój wybór”, “To jest wojna”, “PiS tak gibki, że zagląda w nasze cipki”, “Co to za smrodek ta Kaja Godek”, “Macice to nie kaplice”, “Aborcja przestanie być niebezpieczna”, “Jarku gdyby matka wiedziała to by cię wyskrobała”, “Twój kot nasze bobry”, “Dzisiaj będziemy dusić kaczkę”, “Koniec raju w Biłgoraju”, “Kot może zostać reszta wypierdalać”, “Kobiet się nie wkurwia”, “Godek przestań mi macicę prześladować”, “I tak urodzę wam lewaka”, “Strajk cipek”, “Piekło kobiet”, “Módlcie się żeby nam się okresy nie zsynchronizowały”, “Wypierdalać”, “Rewolucja jest kobietą”.

Ostatnie z wymienionych haseł o tyle jest prawdziwe, że faktycznie dwie bezbożne rewolucje: Wielką Rewolucję Francuską i bolszewicką w Rosji rozpoczynały wściekłe kobiety, które niewiele później sami rewolucjoniści większość z nich wymordowali. Już w 1920 r. Rosja Sowiecka jako pierwsza na świecie przyjęła ustawę aborcyjną, później powielił to Hitler, przede wszystkim w krajach okupowanych. Następnie te bolszewickie zbrodnie przejął neomarksizm na Zachodzie tzw. rewolucja kulturowa 1968 r. a dziś genderyzm i LGBT. 

Uważaliśmy, że kobiety z natury mają subtelną wrażliwość. Wymienione hasła i zachowania podczas przemarszu świadczą o ich wielkim zwyrodnieniu i utracie godności. Z ich twarzy opadły kagańce, skrywające czarne dusze aborcji zaprzedane szatanowi. Wiele z tych pań było ochrzczonych i uczyło się religii, a może bywało w kościele. Czyżby zostały ukształtowane na wzór protestancki “róbta, co chceta”, że Bóg jest tak miłosierny, że wszystkich zbawi bez względu na zachowanie, wyrzucając podstawową prawdę wiary katechizmowej, że Bóg jest sprawiedliwy, który za dobro wynagradza, a za zło karze i że istnieje piekło. Jest to też porażka ostatnich lat edukacji szkolnej i studenckiej.

Panie, atakując kościoły, religię, kapłanów, oczekują kościoła protestanckiego, w którym będzie miło, wesoło, przyjemnie, bez wymagań i nakazów, a lesbijki będą biskupami jak na Zachodzie.

Podczas protestów lewackie hordy wykrzykiwały “konstytucja”, nie czytając artykułów w niej zawartych na temat ochrony życia ludzkiego. Jeżeli można by było zabijać nie mogące się bronić dzieci zgodnie z prawem, to dlaczego prawo zakazuje kradzieży? A jest to przecież mniejsze przestępstwo jak zabójstwo. Kobiety, przyszłe matki są żądne krwi swoich dzieci. Kiedyś było to niespotykane. Matki zawsze broniły swoje dzieci, ryzykując życiem. Jakie to są działania, gdy nie uznaje się prawa i sprawiedliwości oraz kwestionuje się zgodność prawa z konstytucją? Nie ma kompromisu między życiem a śmiercią, prawdą a kłamstwem, dobrem i złem, Bogiem i diabłem.

Znaczną winę w tym wychowaniu ponosi państwo polskie, które w ostatnich latach wspierało, finansowało i tolerowało takie zachowania. A zaproponowana ustawa “Piątka dla zwierząt”, mająca wiele wspólnego z tymi protestami, każe chronić zwierzęta a minimalizować ludzi. Na uczelniach w Polsce działają instytuty genderowe. W teatrach profanuje się wartości katolickie i nasze świętości. Media państwowe i prywatne pokazują filmy propagujące rozwody, zboczenia LGBT, ekologiczne pogaństwo.

Kwestionowanie wyroku Trybunału Konstytucyjnego jest podważaniem jego nowego składu.

Rewolucjoniści zawsze uważali, że szerzenie rozpusty jest najlepszym mechanizmem na przygotowanie gruntu pod nową rewolucyjną rzeczywistość. Czy to jest lewacki terroryzm? Czarna ciżba tłoczy się na ulicach polskich miast, chociaż nie tak dawno wiele z tych osób odwoływało się do naszych sumień, krytykując zagęszczenie w kościołach i brak dystansu covidowego. Nagle ci sami ludzie nie widzą zagrożenia. Ulice stały się sceną wulgarnych satanistycznych manifestacji.

- Reklama -

Jakie konsekwencje wyciągnie się wobec organizatorów tej bezbożnej rewolucji, finansowanej, organizowanej przez Żyda Sorosa poprzez Gazetę Wyborczą będącą jego współwłasnością. Tymczasem w 2019 r. po zabójstwie prezydenta Gdańska P. Adamowicza lewackie autorytety i część duchownych, którzy dziś nawołują do łamania prawa, pisała w apelu na temat mowy nienawiści cyt. “prawa mają moc ograniczania zła… etyka i prawo są w republikach po to, by nad żywiołami złych namiętności panować”.

Nie łudźmy się kompromisem aborcyjnym głoszonym przez wielu podobno katolickich wysokich polityków i duchownych, dialogowaniem, uznaniem mniejszego zła.

Z osobami wyznającymi kult zabijania nie przyniesie to żadnego efektu. Dotychczasowe ustępstwa powodują narastanie coraz większego zła w życiu publicznym. Mówienie o heroizmie kobiet urodzenia dziecka to jest myślenie cywilizacji śmierci, a nie cywilizacji życia. Dotychczasowe chodzenie za rękę z tym światem, ekumenizm z szatanem, doprowadziły do eskalacji żądań głodnych krwi ideologów. Zabieg aborcji, zabijanie, jest krwawym cierpieniem fizycznym kobiety z wyrzutem sumienia do końca życia. Mówienie o letalności to mówienie o eutanazji. Mniejsze zło zawsze jest złem i doprowadza do większego zła. Społeczeństwo, które zabija własne dzieci, nie ma przyszłości. Chrystus nie dialogował z diabłem, tylko mu powiedział “idź precz, szatanie”.

Zwracamy się do rządzących i prezydenta oraz parlamentarzystów o zachowanie naszej wiary katolickiej wyrosłej z cywilizacji łacińskiej, poszanowanie konstytucji i prawa do życia.

Prosimy biskupów i księży o wezwanie wiernych do aktów ekspiacyjnych i modlitw wynagradzających za bluźnierstwa, profanacje świętych miejsc i eucharystii, komunii św., za grzechy aborcji, herezje i apostazje w Kościele. Zwracamy się do młodzieży oszukanej przez lewackich doktrynerów, aby opuściła oddziały cywilizacji śmierci i wróciła do cywilizacji życia.

Zwracamy się do mieszkańców Biłgoraja i powiatu, ruchów i organizacji religijnych, służby zdrowia, samorządów, mediów lokalnych o obronę i ochronę naszych obiektów sakralnych, naszej wiary, która kształtowała setki pokoleń Polaków i Biłgorajan.

W sanktuarium św. Marii Magdaleny zgodnie z dekretem biskupa, kapłani mogą udzielać rozgrzeszenia z grzechów aborcji. Warto skorzystać, aby uregulować sobie relacje z Bogiem na ziemi i w wieczności.

Wszystkim kobietom życzymy osiągnięcia Nieba.

Szczęść Boże!

Za Rejonowy Komitet Obywatelski Ziemi Biłgorajskiej Marian Jagusiewicz, Stanisław Niespodziewański

Za Akademię Myśli Chrześcijańskiej Stanisław Schodziński , Andrzej Sagan

Za Biuro Radia Maryja przy parafii św. Jerzego w Biłgoraju Teresa Dołomisiewicz, Stanisław Dzido

Za Społeczny Komitet Upamiętniania Miejsc Pamięci Narodowej przy parafii św. Marii Magdaleny Henryk Grabias, Anna Kozdra

Za Stowarzyszenie Oddziałów Partyzanckich WiN Oddział Lublin Stanisław Krzysztoń, Krystyna Wasyluk

Za Krucjatę Różańcową za Ojczyznę w Biłgoraju Danuta Zań, Bronisław Jabłoński

Listopad, 2020 r.

- Reklama -

- Reklama -

24 Komentarze
 1. Rycho Rysiński mówi

  Dzień Dobry! Pozdrawiam cenzora tego portalu…. 🙁

 2. Stefka mówi

  I jak w tym kraju ma byc dobrze jak sie znajdzie paru oszołomów co wychodza i mieszaja. i cos sciemniaja. Zeby jeszcze toich dotyczyloo/ Ale przeciez nie dotyczy. Takze najwiecej do powiedzenia w temacie aborcji maja te które juz dano nie musza sie o to martwic. A kazdy z nich jest hipokryta i zakłamancem. Ale to im nie przeszkadza by wyjsc na ulice z flaga i krzyzem i machac nim przed innymi. O czym to swiadczy. O całkowitej głupocie i prostatctwie.

 3. John mówi

  Nie bede uzywal slow na w i s.Wolnosc to piekna sprawa,ale trzeba o nia dbac.Myslalem ze Lewica bedzie dbala o dzieci ktore sa wysmiewane w szkole bo nie maja butow z trzema paskami znanej marki np.Ile pieniedzy Polska traci na wypadkach samochodowych wypitej wodzie wypalonych papierosach bez akcyzy tez itd.Ciele gdy padlo to krowa ryczala za nim przez tydzien czyli zwierzeta maja wyzsze uczucia niz niektorzy ludzie.Dobra reklama i eskimos kupi lod troche inne wektory i ktos wpadnie by napisac nowe Ustawy Norymberskie.Slyszalem ze aborcja to usuga medyczna.Te napisy na kartonach to taki portal internetowy.Wiele hasel to mowa nienawisci.Pare lat temu niby w tej nowoczesniejszej czesci polski na nowym osiedlu byl protest bo mialo byc hospicjum i widok karawanow bedzie zle wplywal na ludzi.

 4. EmKa mówi

  Autorzy odezwy zapomnieli dodać, że ksiądz, którego dotyczyła interwencja policji, od 2018 roku nie jest salezjaninem, gdyż został wydalony ze zgromadzenia i nałożono na niego suspensę. To sami salezjanie poprosili policję o interwencję. Poza tym łączenie protestów z tzw. „Piątką dla zwierząt” i nazywanie jej bolszewicką może być dla wielu wielbicieli PiS-u prawdziwym szokiem. Przecież twarzą tej ustawy jest sam prezes Jarosław Kaczyński. Osobiście wzywał wszystkich dobrych ludzi do poparcia „Piątki dla zwierząt”.

 5. Inga mówi

  BYło jak było. Tzw kompromis który nie był zadawalajacy dla zadnej ze stron. Ale na tym polega własnie kompromis. I komus przyszło do głowy zeby to zmienic. I co??
  Wyszło tak z ejest wojna. N aulice wyszli ci którzy sa za wolna wola za kompromisem . Teraz pojawili sie ci którym to przeszkadza. Ani nie sa kobietami ani nie rodza dzieci i nic nie wiedza w temacie ale zabieraja głos niczym medrcy. Po co?? Pewnie im trak kazano bo sami myslec nie potrafia. Gdyby potrafili to wiedzieliby co dobre a co nie.

 6. gross mówi

  Czarzasty już zaciera ręce patrząc jak dorasta młode pokolenie komuchów i lewaków. Już pewnie niedługo “PZPR reaktywacja v. 2.0”.

 7. Antek mówi

  Popieram! Sama prawda! A im bardziej ktoś wyje to znaczy że tym dalej jest od prawdy, kim trzeba być żeby popierać zabijanie nienarodzonych i przestępstwa popełniane podczas protestów pod nazistowskim znakiem?

  Wielki szacunek dla autorów listu.
  Szczęść Boże

 8. Teodor mówi

  Uważam, ze zadna kobieta nie podda sie aborcji. Bo aborcja to zło. Tylko, ze w tym protescie kobiet nie chodzi wcale o aborcje o LGBT o gender czy cokolwiek innego. Chodzi o mozliwosc decydowania o sobie o wybór inaczej mówiac o wolna wola. A człowiek ma wolna wole. Wolnej woli nie uznaja czarni panowie stare dewoty tercjary i paru zapyziałych kawalerów.
  I nie wiedziec czemu tak sie oburzaja o te aborcje. A przeciez to tylko wybór i mozliwosc. I to tylko w okreslonych przypadkach. Jesli byłbym dewotem to oburzyłbym sie na tych co te wojne wywołali i to w czasie pandemii. Ci dopiero zrobili zle. Na dodatek najwazniejszy z nich wyszedł i powiedział broncie kosciołów. I zrobiła sie zadyma. Kobiety i popierajace ich osoby wyszły protestowac w swojej sprawie a nie w celu atakowania koscioła. Tylko ze samo wyjscie dla nich jest juz atakiem. Samo podniesienie transparentu jest wrogie obrazliwe itp. A przeciez nic by nie było gdyby zostawili ten kompromis w spokoju. Tak jak był. Trzeba było jednak wywołac zamieszanie . Tylko po co??
  A jesli ktos zechce aborcje zrobic to zrobi to za granica kilkadziesiat kilometrów od nas bez zadnego problemu. wiec nie rozumiem z kim w koncu jest ta walka. I o co?

 9. babcia mówi

  Bardzo dawno była wojna, głód, prześladowania, obozy koncentracyjne nie ma dziadków którzy by chcieli
  wam wtłoczyć do tych zniewolonych głów jak wyglądało ich dzieciństwo, młodość. Zamiast walczyć
  o swoją macicę i brednie proponuję wyjechać do Niemiec, Francji i dołączyć do uchodźców
  Te wasze zniewolone ciała oddajcie emigrantom to szybko docenicie wolną wolę.

 10. Marta mówi

  Niech obrońca życia poczętego SS zajmie się obroną już żyjących. Wszędzie gdzie się pojawi jest bez maseczki. Czy jego covid jest lepszy jakurat mój czy innych? Następnym razem jak go spotkam bez maski to zdejmę swoją i plunę mu w twarz

 11. Tomek mówi

  Krzyżacy z Biłgoraja

 12. Rycho Rysiński mówi

  Kiedyś walczono “ogniem i mieczem”, a w naszych czasach “flagą i krzyżykiem”. Róbta tak dalej… 🙁

 13. Katoliczka mówi

  Bardzo przykre, widzieć taką zaściankowość. To twardogłowe podejście do religii, wiara w kościół, samą wiarę a nie w Boga. Zamiast ewangelicznego podejścia „wszyscy jesteśmy równi” w Bilgo jak się okazuje są równiejsi wierni, bo niczym są dla nich chociażby mniejszości. Między innymi to jest powód dla którego wschód Polski jest taki biedny. Podpisani pod artykułem jedyną wycieczkę jaką mieli to chyba na Jasną Górę. Nie wyświęcajcie się za życia i pozwólcie działać ludziom według własnego sumienia.
  Zapraszam wszystkich „obrońców życia” do hospicjum gdzie nie wiadomo czyja agonia jest gorsza, dziecka w co minutowych atakach epileptycznych, bez możliwości normalnego karmienia, jakiegokolwiek kontaktu czy rodzica który przy nim siedzi. W domu niejednokrotnie czeka rodzeństwo.
  Dziękuję i gratuluję dziewczynom które tak licznie wyszły na ulicę. Świadomość daleka od radykalnego „katolicyzmu”, który na wskroś jest zakłamany, to zdrowa świadomość.
  A Gazeta powinna wstydzić się za publikacje- wątpię aby jakikolwiek rozsądny ksiądz przeczytałby to ścierwo z ambony😅no ale czego nie robi się przy lichym budżecie.

  1. Antek mówi

   Błąd się Pani wdarł do podpisu, zapomniała Pani na początku dodać “anty”

 14. Dee Dee mówi

  Zasłaniacie się religią żeby krzywdzić ludzi. Tak samo jak fundamentaliści innych religii. Niczym nie różnicie się od talibów.

 15. Jacek mówi

  Największy problem z katolikami jest taki, że modlą się za innowierców i niewierzących. Nie potrafią zrozumieć, że nie muszą, że niewierzący i tak ma poniżej pleców ich modły, piekła, nieba, garbate aniołki i wszystko pozostałe. Ogarnijcie się.

 16. Bart mówi

  Wysryw typowych dziadersów. Właśnie przez takich jak wy, matoły, którzy wierzycie w brednie ordo juris, są te strajki. Wasz czas się kończy. Stoicie w jednym szeregu z pedofilami i naziolami.

 17. Adam mówi

  Tragedia już gazeta biłgorajska robi się polityczna nie jest obiektywna pisze to by pis zadowolić szkoga gadac i sie wypowiadać powino ja sie zamknąć

 18. Katarzyna mówi

  Czytałam dwa razy artykuł i niestety tylko jedno widzę: pychę i to wielka pychę ludzi piszących takie rzeczy… Z wielką łatwością przychodzi Wam osądzenie innych , wsadzenie kogoś do szufladki bezbożności a samego siebie na pidestał “miłego Panu” w tym wszystkim jest tylko jedno ale – to nie wy powinniście sądzić i nie będzie sądzić! Zamiast skupiać się na dalszych niesnaskach to może lepiej wszyscy którzy tak martwią się o życie swój czas poświęcili by na organizację pomocy dla osób które są na życiowym zakręcie i bardziej niż oceny potrzebują wsparcia i miłości! Na tym chyba polega nasza wiara. A to że coś jest legalne nie oznacza że mamy z tego korzystać od tego jest wolna wola. Natomiast niestety ale my katolicy zapominamy na czym polega przykazanie miłości które winno być dla nas najważniejsze i dlatego tyle ludzi odwraca się od wiary. Nie czują wsparcia a jedynie ocenę i krytykę, szykanowanie.

  1. gross mówi

   Może gnido zaczniesz moralizować osoby które doprowadziły do nieszczęść rodzin poprzez uczestnictwo
   w nielegalnych marszach w Biłgoraju. Może pójdziesz do pierwszej lepszej osoby, chorej na Covid i spojrzysz
   jej w oczy.

   1. Ryszard mówi

    Tak, bardzo chętnie bym poszedł i powiedział jej prosto w oczy, że nasz rząd od poczatku swoich rządów tylko kłamie i kradnie, a od początku epidemii nie robił nic, aby przygotować jakkolwiek szpitale na drugą fale, liczy się dla nich jedynie dofinansowywanie tub propagandowych jak TVP, czy inne gówno portale

   2. samarytanin mówi

    A tys mendo to niby lepszy. A w którym miejscu ze sie tak zapytam. Wine za to ze ludzie a w szczegónosci kobiety wyszły na ulice pnosi jeden człowiek. On zadecydował o tym ze tak ma byc a trybunał to klepnałw try miga. Pokazał w jakiej pogardzie ma ludzi i zycie ludzkie gdyz ravzej sobie zdawał sprawe z tego co sie stanie. A jesli nie to nie jest wielkim guru.

 19. Patrycja mówi

  Czy jakiś obiekt u nas został zniszczony? Kto to w ogóle pisał ten artykuł? Masakra, ludzie obudźcie się w końcu! Nikt nie chce mordować dzieci! Po prostu nie zabierajcie nikomu prawa wyboru jeśli dziecko jest nieuleczalnie chore i umrze zaraz po porodzie lub wczesniej niech to matka wybierze co chce zrobić!, każdy z nas ma swoje sumienie i będzie z tym żyła do końca życia ze swoim sumieniem , nie każda kobieta od razu pogoni robić aborcję, przecież kobiety i tak decydują się urodzić chore dzieci, ale później jest to tylko na ich barkach, nikt im nie pomaga zajmować się takim dzieckiem, oby nikt nigdy z nas nie musiał podejmować takich decyzji! Życzę tego i Wam wszystkim i sobie!

 20. Anka mówi

  Do autorów
  Na oddziale psychiatrycznym w Janowie są jeszcze miejsca 😂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.