Biłgorajskie Centrum Kultury organizuje Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 18 stycznia 2026 roku o godzinie 13:30 w Kościele pw. Świętej Trójcy i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Biłgoraju. Wydarzenie ma na celu podtrzymanie świątecznej tradycji oraz przypomnienie wyjątkowej atmosfery Bożego Narodzenia poprzez muzykę i wspólny śpiew.
Podczas koncertu wystąpi Biłgorajska Orkiestra Dęta im. Czesława Nizioła, która zaprezentuje kolędy i pastorałki w starannie przygotowanych aranżacjach. Partie wokalne wykonają Zofia Wróblewska oraz Lidia Wróblewska, których interpretacje mają wprowadzić słuchaczy w nastrój ciepła, radości i refleksji.
Koncert stanowi okazję do zatrzymania się na chwilę w codziennym pośpiechu oraz do wspólnego przeżywania muzycznych emocji związanych z polską tradycją kolędową. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a udział w nim mogą wziąć zarówno mieszkańcy Biłgoraja, jak i goście odwiedzający miasto.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.