- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Frampol: Będą wybory uzupełniające do rady miejskiej

W związku z wygaśnięciem mandatu radnego, w ostatnią niedzielę marca do urny wyborczej uda się część mieszkańców Frampola, którzy dokonają wyboru spośród dwóch kandydatów.

- Reklama -

Wybory uzupełniające odbędą się, dlatego że dotychczasowy radny Jerzy Łoziński reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Twój Głos – Twoja Przyszłość, złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Zgodnie z zarządzeniem Komisarza Wyborczego w Zamościu głosowanie odbędzie się w niedzielę 27 marca 2022 r. w godzinach od 7 do 21.

Głosowanie dotyczy okręgu wyborczego nr 1, do którego należą mieszkańcy ulic: 3 Maja, Butlerowska, Cmentarna, Gorajska, Kościelna, Orzechowa, Północna, Radzięcka, Szkolna, Targowa oraz Zamojska. Komitety Wyborcze na zgłoszenie swoich kandydatów na radnych miały czas do dnia 31 stycznia br. Do Komisarza Wyborczego w Zamościu wpłynęły dwie kandydatury. Wyborcy zadecydują zatem w ostatnią niedzielę marca, który spośród kandydatów będzie ich reprezentował.

urząd MArszałkowski projekt

W wyborach wystartują: Krzysztof Mirosław Litwiniuk, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców FRAMPOL, oraz Irena Zdunek, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców „WSPÓLNY FRAMPOL”.

W związku ze zbliżającymi się wyborami zachęcam wszystkich uprawnionych do aktywnego uczestnictwa w głosowaniu – mówi Lech Kaczor, przewodniczący Rady Miejskiej we Frampolu.

Mieszkańcy w tym celu udadzą się do nowo otwartego Centrum Integracji Społecznej przy ulicy Zamojskiej 13 we Frampolu (I piętro), gdzie będzie znajdywał się lokal wyborczy.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.