- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Cena życia Kubusia to 300 tys. zł. Zostały 2 tygodnie, aby go uratować (film)

Rodzina Kubusia Pawęzki z Biłgoraja ma już tylko 2 tygodnie, aby zebrać wystarczającą kwotę na operację kręgosłupa w USA. Bądźmy ludźmi dobrego serca i pomóżmy temu maluszkowi, który codziennie walczy o życie.

- Reklama -

Każdy dzień tego dziecka to walka. 3-letni chłopczyk ma ogromną siłę i nie poddaje się. Kubuś cierpi na wiele różnych chorób, a teraz pilnie potrzebuje operacji. Wola walki tego chłopczyka jest ogromna i zasługuje na naszą pomoc, musimy coś z tym zrobić i zebrać brakującą kwotę pieniędzy, aby go uratować. Dziecko można wspomóc przeznaczając jakąś rzecz, karnet czy usługę na licytację. Wystarczy wejść tutaj  Licytacje dla Kubusia (KLIKNIJ TUTAJ). Można również zakupić na niej przedmioty i w ten sposób też pomóc dziecku.

Poniżej Apel mamy Kubusia ze stycznia br. 

Osoby działające przy parafiach zachęcamy do zbiórki „do puszek” przy kościołach, rynkach czy podczas festynów i innych imprez. Można również stanąć przy marketach, do tego oczywiście potrzebne są osoby chętne do pomocy i dyżurów. Zbiórka jest zgłoszona i zarejestrowana jako publiczna, wszystkich wolontariuszy prosimy o wysłanie wiadomości do strony na Facebooku Kubuś Bohater (KLIKNIJ TUTAJ) lub o skontaktowanie się z mamą chorego Kubusia, p. Elwirą Pawęzka 537509821

Osoby, które prowadzą własną działalność, mogłyby puszkę postawić w siedzibie swojej firmy.

- Reklama -

Kubuś jest z naszych stron, więc skumulujmy siły, aby zebrać tę kwotę i podarować życie dziecku. Czasu nie zostało wiele. Nie ma na co czekać!

Drodzy Czytelnicy, pomóżmy temu dziecku przeżyć! Bezpośredni link do wpłaty na rzecz Kubusia na portalu siepomaga: KLIKNIJ TUTAJ O zmaganiach chłopca i jego rodziny pisaliśmy już w artykuleApel o pomoc dla Kubusia Pawęzki.

Pomagajmy! Dobro powraca!

Poniżej Apel mamy Kubusia Film opublikowany w czerwcu br. na  siepomaga.pl.

red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.