- Reklama -

- Reklama -

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dziś 21 stycznia Dzień Babci a jutro Dzień Dziadka, z tej okazji wnuczęta składają życzenia:

- Reklama -

 

Babuniu Wiesiu Kochana! Weź mnie wnuczka na kolana!

Ja Cię ucałuję, szczerze powinszuję, byś mi długo żyła, zawsze zdrowa i silna była!

Życzę samej pomyślności oto wyraz mej miłości – wnuczek Bartłomiej Kudzia 

Kocham mocno Babcię, Dziadka. To nie żarty moi mili. Dzisiaj im życzenia składamy,by sto latek jeszcze żyli. Wasze kochające wnuczki Malwinka i Dawidek Świta

Nikola Chodara i Oliwia Chodara życzą swojej kochanej Babci Krysi spełnienia marzeń, pogody ducha oraz dużo zdrowia!!!
Jest taka Pani, piękna jak kwiat. Ogromne serce dla wszystkich ma. Bardzo ją kocham, ona mnie też. Być blisko przy niej codziennie chcę. Zawsze jesteś obok, kiedy Cię potrzebuję. Nigdy nie powiesz, że nie masz czasu, pocieszysz, gdy jest mi źle, staniesz za mną murem przed rodzicami. Dziś dziękuję Ci za to wszystko, dla mnie Dzień Babci trwa co dzień. Michał Jabłoński
 Zawsze Dziadziuś Jurek o wnuki troszczy się i o nich pamięta, więc niech przyjmie życzenia w dniu Jego święta. Kochany Dziadziu, bądź zdrów, abyś z nami jak najdłużej bawić się mógł.

 Mieć takich dziadków to największy skarb, Babci Marysi i Dziadzia Edzia może pozazdrościć świat! Najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności składają: Amelka, Szymon, Kacper, Milenka, Karol, Zosia i Alicja.
 Zdrowia, pomyślności, błogosławieństwa z nieba. Byś w życiu miała wszystko, co Ci potrzeba. Ściskamy Cię mocno Alicja i Karolek.
 Aby Babcia Zosia i Dziadziunio Jaś w zdrowiu długo żyli.

Aby uśmiech dla nas mieli w każdej wolnej chwili.

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka składają Faustynka i Patryk Turek.

Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta życzą domowe i lubelskie wnuczęta.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, serdeczne i szczere życzenia zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności,wielu łask Bożych na kolejne dni życia.Serdeczne życzenia dla Babci Eli i Dziadków Piotra i Kazimierza składają: Patryk, Amelka, Piotruś i Karolek Kwik.

Ile gwiazd w wieczornym mroku ponad Biłgorajem lśni, tyle przynieś drogim Dziadkom jasnych i szczęśliwych dni. Dla Babci Broni i Dziadzia Władzia od Martynki i Kuby. Kochamy was 🙂

- Reklama -

Aby babcia i dziadziunio w zdrowiu długo żyli. Aby uśmiech dla nas mieli w każdej wolnej chwili. Życzymy Wam życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego! Od wszystkich wnuków i wnuczek dla Babci Stanisławy i Dziadka Józefa Cichoniów oraz Babci Janiny Czarnej.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Wam wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dobrego zdrowia, nieustającej radości i miłości oraz samych pogodnych dni. Babciom i Dziadkom, Halinie i Janowi Abramek oraz Teresie i Józefowi Babij, życzą Julcia i Marcelek.

Kochana Babciu, Kochany Dziadku z okazji Waszego święta życzymy Wam wszystkiego co w serduszku mamy: bukietu miłości, wiele czułości, a przede wszystkim życia w zdrowiu i radości. Dla Babć Marysi, Ali i Dziadka Zenka życzenia ślą Gabryś i Wiktor.

Kochani Dziadkowie! Życzymy Tobie, Babciu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była. Życzymy Ci, Babuniu, życia najdłuższego,pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego! Dziadku miły, dobrotliwy,bądź wesoły i szczęśliwy,niech Ci wszystko dobre służy, żyj spokojnie i bez burzy! Babciom Marii i Teresie oraz Dziadkom Edwardowi i Eugeniuszowi życzą wnuki Zuzia, Kubuś i Wojtuś.

Za to, że codziennie siebie ofiarowujesz, za troskę i cierpliwość Tobie, Babciu, dziś dziękujemy. Za ciepło, którego nie znajdziemy w żadnej innej osobie. Za miłość i opiekę dziś dziękujemy, Babciu, Tobie! Jesteś dla nas miłością i ciepłą ostoją. Jesteś Babcią najwspanialszą, a do tego naszą! Karmena i Nikola

Kochani Dziadkowie! Choć Babcia z Dziadkiem lubią przesadzać, próbując wnukom swoim dogadzać, to kochamy ich za to ogromnie i za to, że zawsze są koło nas wtedy, gdy ich potrzebujemy, Babciu i Dziadku, dziękujemy!!! Dla kochanej Babci Krysi i Prababci Marianny oraz Dziadka Tadeusza – Wasze kochające wnuczki i prawnuczki Amelia i Nikola Nowak

W dniu tak uroczystym, w dniu Twojego święta, składam Ci życzenia, o Tobie pamiętam. By życie Twe było kwiatami usłane,tak piękne i czyste jak letni poranek. Babciom Beacie i Marii oraz Dziadkom Andrzejowi, Andrzejowi, Zbigniewowi, Jerzemu i Henrykowi życzą Hania i Franek.

Kocham mocno Babcię, Dziadka to nie żarty, moi mili. Dzisiaj im życzenia składam, by sto latek jeszcze żyli. Życzenia Babci Annie i Dziadkom Wiktorowi i Jerzemu składa Filip.

Kochana Babciu, z okazji Twojego święta chcę podziękować za wszystkie spędzone razem chwile! Zdrowia, pomyślności, błogosławieństw z Nieba, żebyś miała Babciu wszystko, co Ci trzeba! Życzenia dla Babć: Agnieszki i Danuty oraz Dziadka Leszka ślą wnuczki Liliana i Nikola.

Babciu moja ukochana, nie bądź nigdy zatroskana i nieważne jaka pora, Babciu, nigdy nie bądź chora! Życzę samej pomyślności,oto wyraz mej miłości. Zawsze Dziadziuś o wnuki troszczy się, pamięta… Toż Mu szczęścia i zdrowia dziś życzą wnuczęta… Kochanym Babciom Marii i Krystynie oraz dziadkom Edwardowi i Stanisławowi życzenia składają Iza i Ola.

Z głębi serca Kochanym Babciom Krysi i Wiesi oraz Kochanemu Dziadkowi Janowi życzymy dużo zdrowia, ponieważ to jest najważniejsze, zadowolenia z życia. Samych wspaniałych chwil i ludzi wokół siebie. Żeby uśmiech z twarzy Wam nie schodził. Kochamy Was bardzo mocno!!! Żyjcie 100 lat i więcej!!!
Życzą: Oliwia, Patrycja, Wiktor i Nela.
Dziadku miły, dobrotliwy, bądź wesoły i szczęśliwy, niech Ci wszystko dobre służy,
żyj spokojnie i bez burzy. Życzymy Tobie, Babciu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była. Życzymy Ci, Babuniu, życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego!
Babciom Basi i Danusi oraz Dziadkom Józefowi i Marianowi życzą Zosia i Pola.
Życzymy dziś Wam, Dziadkowie mili, byście zawsze szczęśliwi byli. Życzymy, kochani, życia długiego, radości i zdrowia dobrego. Alicja i Mikołaj dla Babć Ani i Danusi oraz Dziadków Tadeusza i Józefa
Krystynie i Zbigniewowi Komada, Mariannie Kapka oraz prababci Władysławie Komada moc buziaków przesyła wnuczka Kalina.
Jagoda i Leoś z okazji Dnia Babci i Dziadka przesyłają najserdeczniejsze życzenia  Krystynie i Zbigniewowi Komada, Lucynie i Zbigniewowi Wasąg, prababci Władysławie Komada, pradziadkom Czesławie i Józefowi Bździuch.
Hania życzy dziadkom: Krystynie i Zbigniewowi Komada, Dorocie i Eugeniuszowi Brzykcy, pradziadkom Władysławie Komada, Aleksandrze Kowalskiej i Stefanowi Brzykcy dużo, dużo zdrowia, uśmiechu i pociechy z wnuków.
 Filip, Karol, Hubert i Błażej z okazji Waszego święta Krystynie i Zbigniewowi Komada Jadwidze i Marianowi Bielec, prababci Władysławie Komada życzą dużo zdrowia, szczęścia i radości.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.